Bostono „Celtics“ (9-1) išlieka ant itin aukštos bangos.

50%
6/12
100%
3/3

Brado Stevenso auklėtiniai namuose 140:133 (34:34, 34:32, 34:30, 38:37) palaužė Vašingtono „Wizards“ (2-7) ir pasiekė jau devintąją pergalę iš eilės.

„Celtics“ pabėgo ketvirtajame kėlinyje. Bradas Wanamakeris pataikė dvitaškį, Carsenas Edwardsas smeigė tritaškį, o Enesas Kanteras realizavo baudas ir po laimėtos atkarpos 11:2 šeimininkai susikrovė 16 taškų persvarą – 123:107.

Likus kiek daugiau nei minutei „Wizards“ priartėjo iki 4 taškų (133:137), tačiau Kemba Walkeris jau kitoje atakoje atseikėjo tritaškį ir uždarė rungtynes – 140:133.

Būtent rezultatyviausiai žaidęs Walkeris pelnė 25 taškus (2/4 dvit., 4/8 trit., 1/2 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį bei blokavo 1 metimą.

„Celtics“: Kemba Walkeris 25 (4/8 trit.), Jaysonas Tatumas 23 (8/15 dvit., 1/5 trit.), Jaylenas Brownas 22 (9/16 dvit.), Carsenas Edwardsas 18 (4/5 trit.), Marcusas Smartas 17 (4/8 trit.), Enesas Kanteras 13 (4/5 dvit., 9 atk. kam.), Bradas Wanamakeris 10 (5 rez. perd.).

„Wizards“: Bradley Bealas 44 (13/21 dvit., 4/6 trit.), Rui Hachimura 21 (9/11 dvit.), Isaiah Thomasas 18 (3/6 trit.), Thomas Bryantas 14 (5/11 dvit.), Moritzas Wagneris 12 (8/9 baudos).