Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Los Andželo „Lakers“ (9-2) pratęsė košmarišką „Golden State Warriors“ (2-10) sezono pradžią.

18
35
3
17

Franko Vogelio auklėtiniai namuose šventė pergalę rezultatu 120:94 (38:26, 29:29, 31:27, 22:12). „Warriors“ ekipai tai buvo jau penktoji nesėkmė iš eilės.

„Lakers“ iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Avery Bradley realizavo baudas, Danny Greenas smeigė tritaškį, JaVale‘as McGee įkrovė iš viršaus, o spurtą 12:2 vainikavo LeBrono Jameso taškai, po kurių šeimininkai susikrovė 21 taško persvarą – 81:60.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kuriame Jamesas ant parketo nebepasirodė.

„Lakers“ žvaigždė per 26 minutes pelnė 23 taškus (10/16 dvit., 1/5 trit., 0/1 bauda), atliko 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą bei 4 kartus suklydo.

Šį vakarą Los Andželo ekipa vertėsi be Anthony Daviso, kuris buvo patausotas dėl peties skausmų.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 23 (10/16 dvit., 12 rez. perd.), Kyle‘as Kuzma 22 (3/6 trit.), JaVale‘as McGee 18 (8/12 dvit., 17 atk. kam.), Dwightas Howardas 15 (5/7 dvit., 8 atk. kam.), Quinnas Cookas 10 (5/10 dvit.).

„Warriors“: D‘Angelo Russellas 21 (6/9 dvit., 0/4 trit., 8 rez. perd.), Ericas Paschallis 15 (7/11 dvit.), Jordanas Poole‘as 11 (3/12 dvit.), Willey Cauley-Steinas (5/7 dvit.) ir Draymondas Greenas po 10.