Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Maskvos srities „Chimki“ (6-2) ekipa iškovojo šeštąją pergalę Eurolygoje. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namuose 87:79 (22:25, 25:26, 18:14, 22:14) įveikė Milano „AX Armani Exchange“ (6-2) komandą ir nutraukė jos 6 pergalių seriją.

24
23
36%
5/14
7

Milano krepšininkai po taiklaus Sergio Rodriguezo tritaškio ir Vladimiro Micovo dvitaškio trečiajame kėlinyje susikrovė 9 taškų persvarą (56:47), tačiau maskviečiai į šį svečių spurtą atsakė laimėta atkarpa 16:0.

Stefanas Jovičius smeigė tritaškį, Devinas Bookeris taip pat pataikė tritaškį, pridėjo dvi taiklias baudas, o po Dairio Bertanio ir Jovičiaus tolimų metimų bei Švedo dvitaškio Kurtinaičio auklėtiniai jau pirmavo 63:56.

Ketvirtąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo Maskvos ekipa. Jonas Jerebko ir Anthony Gillas pelnė po dvitaškį, 5 taškus be atsako pridėjo Švedas, o du baudų metimus realizavęs J. Jerebko „Chimki“ ekipai sukrovė 10 taškų pranašumą (78:68).

Nors svečiai ir buvo sumažinę savo atsilikimą iki 6 taškų, Maskvos klubas atsakė spurtu ir šventė pergalę prieš vienus šio sezonų lyderių.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Aleksejus Švedas, kuris per 36 žaistas minutes pelnė 24 taškus (4/16 dvit., 5/14 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, vieną perėmė, 4 kartus suklydo ir iš viso surinko 23 naudingumo balus.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 24 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Jonas Jerebko 19, Devinas Bookeris 11 (6 atk. kam.), Stefanas Jovičius 10 (3 per. kam.), Anthony Gillas ir Chrisas Krameris po 9.

„AX Armani Exchange“: Luisas Scola 16 (8 atk. kam.), Michaelas Rollas 14, Sergio Rodriguezas (5 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld.) ir Nemanja Nedovičius (7 rez. perd.) po 13, Vladimiras Micovas 11.

Atrinkti (0) Visi (8)
Kurtinaitis ten puikiai savo darbą atlieka.Sugebėjo pažaboti žvaigždes ir sujungti į vieną kumštį.Jerebko sunkiai pradėjęs sezoną taip pat jau įsivažiuoja.Gal tija Karasiovas kol kas nieko neparodo,tačiau Kurtis gali ir jam pasitikėjimo įpūsti.Puikiai pasidarbavo Khimki vadovai prątesdami sutartį su Kurtinaičiu.