Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Giannis Antetokounmpo ir Ericas Bledsoe, pataikęs 12 dvitaškių iš 12, kartu sumetė 69 taškus ir užgožė istorinį Čikagos „Bulls“ (4-8) naujoko Coby White'o pasirodymą.

31
33
8
2

Mike'o Budenholzerio vadovaujama Milvokio „Bucks“ (8-3) savo aikštėje pergalę įsirašė 124:115 (30:32, 35:34, 32:20, 27:29).

Antetokounmpo per 36 minutes atseikėjo 38 taškus (12/19 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 11/20 baudos), atkovojo 16 kamuolių ir 5 kartus suklydo.

Bledsoe nuo savęs pridėjo 31 tašką (12/12 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 7/8 baudos), 8 rezultatyvius perdavimus, 4 atkovotus kamuolius ir taip pat 5 sykius prarado kamuolį.

19-metis White'as pirmoje dvikovos dalyje sumetė 5 iš 8 tritaškių ir tapo jauniausiu krepšininku NBA istorijoje, pataikiusiu mažiausiai penkis tolimus metimus dvejose rungtynėse paeiliui.

Antradienio mače su Niujorko „Knicks“ 2019-ųjų septintas NBA šaukimas vien per ketvirtą kėlinį susmeigė septynis tritaškius.

Antetokounmpo mažiausiai 30 taškų surinko septintą kartą šį sezoną per vienuolika rungtynių.

„Bucks“ nepadėjo šlaunies traumą besigydantis Khrisas Middletonas. Puolėjas nerungtyniaus dar mažiausiai tris savaites.

Jį startiniame penkete pakeitęs Donte DiVincenzo rungtynes nuo pat pradžių pradėjo pirmąkart karjeroje, per 24 minutes įmetė 4 taškus ir sugriebė 5 kamuolius.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 38 (16 atk. kam.), Ericas Bledsoe 31 (12/12 dvit., 8 rez. perd.), Wesley Matthewsas 15 (10/13 baud.), Brookas Lopezas 13 (1/7 trit.).

„Bulls“: Coby White'as 26 (6/13 trit.), Zachas LaVine'as 25 (8/20 metimai), Wendellas Carteris 14, Lauri Markkanenas 11 (8 atk. kam.), Tomašas Satoransky 10.