Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Vilerbano ASVEL (5-3) iškovojo jau penktąją pergalę Eurolygoje. Zvezdano Mitrovičiaus auklėtiniai išvykoje per pratęsimą 74:72 (14:16, 18:20, 15:18, 18:11, 9:7) palaužė Belgrado „Crvena zvezda“ (2-6) krepšininkus ir iškovojo pirmąją pergalę svečiuose šį sezoną.

18
29
19
40%
2/5

Rungtynių nugalėtojo klausimas sprendėsi ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai likus žaisti minutę „Crvena zvezda“ pirmavo 65:63.

Abi komandos keitėsi netiksliomis atakomis, kol likus rungtyniauti 15 sekundžių ASVEL ekipos puolėjas Livio Jeanas-Charlesas gavo šansą rezultatą išlyginti baudų metimais, kuriuos abu realizavo, tačiau paliko šeimininkams galimybę išplėšti pergalę.

Vis dėlto Dejano Davidovaco dvitaškis skriejo pro šalį, o per likusią sekundę ASVEL mestas tritaškis tikslo taip pat nepasiekė ir abi komandos išėjo žaisti pratęsimą.

Likus rungtyniauti 49 sekundes, Dejanas Davidovacas dvitaškiu išvedė šeimininkus į priekį (72:71), tačiau jau netrukus taikliu metimu atsakė įspūdingas rungtynes sužaidęs Tonye Jekiri, taip persverdamas rezultatą.

Šeimininkai kitoje atakoje suklydo, ir, nors Jekiri pataikė tik vieną baudą, paskutinis Jameso Gisto metimas skriejo pro šalį ir ASVEL šventė jau penktąją pergalę Eurolygoje.

Įspūdingą individualų pasirodymą nugalėtojų gretose surengęs Jekiri per 32 aikštelėje praleistas minutes pelnė 18 taškų (8/10 dvit., 2/5 baud.), atkovojo 19 kamuolių, 5 kartus suklydo ir iš viso surinko 29 naudingumo balus.

19 atkovotų kamuolių – Tonye Jekiri karjeros Eurolygoje rekordas.

Jam puikiai talkino į pratęsimą savo ekipą išvedęs Livio Jeanas-Charlesas, kurio sąskaitoje 20 taškų (5/7 dvit., 1/1 trit., 7/9 baud.) ir 3 atkovoti kamuoliai.

„Crveza zvezda“: Billy Baronas 16, Lorenzo Brownas 15 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Dejanas Davidovacas 11 (7 atk. kam., 3 per. kam.), Branko Lažičius 8.

ASVEL: Livio Jeanas-Charlesas 20, Tonye Jekiri 18 (19 atk. kam.), Edwinas Jacksonas 11.