Nuotr.: facebook.com
Nuotr. facebook.com

Valensijos „Basket“ (2-6) ekipa iškovojo antrąją pergalę Eurolygos turnyre. Jaume Postarnau auklėtiniai namuose 82:56 (20:16, 19:13, 20:18, 23:9) sutriuškino Miuncheno „Bayern“ (3-5).

Pirmąją rungtynių pusę geriau už varžovus sužaidė Valensijos klubas, kuris antrojo kėlinio pabaigoje po Vanjos Marinkovičiaus ir Guillemo Viveso dvitaškių ilsėtis išėjo turėdamas 10 taškų persvarą (39:29).

Trečiojo kėlinio pabaigoje po 5 Brocko Motumo taškų iš eilės „Basket“ susikrovė jau 14 taškų persvarą (56:42).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rungtyniauti likus 7 minutėms, Quino Colomas smeigė tritaškį, Bojanas Dubljevičius pelnė 4 taškus iš eilės, Colomas pataikė dar vieną tritaškį, o po Aarono Doornekampo taiklios baudos „Basket“ įgijo rekordinį 20 taškų (73:53) pranašumą, kurio per likusį laiką „Bayern“ ekipa likviduoti nesugebėjo.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo buvęs žalgirietis Motumas, kuris per 17 aikštelėje praleistų minučių pelnė 14 taškų (4/4 dvit., 2/3 trit.), atkovojo du kamuolius, tris perėmė ir iš viso surinko 18 naudingumo balų.

„Basket“: Vanja Marinkovičius 19, Brockas Motumas 14 (3 per. kam.), Guillemas Vivesas 13, Bojanas Dubljevičius 11 (7 atk. kam.), Quino Colomas 9 (4 rez. perd., 3 per. kam.).

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 14, Maodo Lo 11, Petteri Koponenas 9.