Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Domantas Sabonis iš žaidimo pataikė tik 3 metimus iš 13, Mylesas Turneris grįžo į aikštę po pustrečios savaitės pertraukos, o jų atstovaujama Indianos „Pacers“ (7-6) patyrė antrąją nesėkmę paeiliui.

26
32
50%
3/6
60%
3/5

Nate'o McMillano vadovaujama ekipa savo aikštėje 83:102 (22:26, 14:23, 27:22, 20:31) pralaimėjo Milvokio „Bucks“ (9-3) su Gianniu Antetokounmpo priešakyje.

Graikas į „Pacers“ krepšį susmeigė 3 tritaškius iš 6. Tiek tolimų metimų per vieną mačą MVP praėjusį sezoną buvo pataikęs šešiuose mačuose.

2018-2019 m. sezone Antetokounmpo pataikymas iš tritaškio zonos siekė 25,6 procento, tuo metu šiemet jo taiklumas iš šios distancijos šoktelėjo iki 32 proc.

Puolėjas per 28 minutes įmetė 26 taškus (7/11 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 3/5 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir 5 sykius suklydo.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Sabonis rungtyniavo 30 minučių, pelnė 11 taškų (1/10 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 3/4 baudos), sugriebė 14 kamuolių, išdalijo 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prarado kamuolį bei užfiksavo 12 balų naudingumą.

Po čiurnos traumos pasveikęs Turneris įmetė 16 taškų (3/7 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 11 kamuolių ir blokavo 4 metimus.

Namuose žaidę „Pacers“ krepšininkai pataikė 30 proc. dvitaškių (20 iš 66), tuo metu „Bucks“ žaidėjai iš šios distancijos realizavo 56 proc. metimų (32 iš 57).

Milvokio ekipa į priekį pabėgo antrajame ketvirtyje, per kurį Indianos komanda įmetė 14 taškų, „Bucks“ – 23, ir į ilgąją pertrauką išėjo su 13 taškų persvara – 49:36.

„Pacers“: Mylesas Turneris 16 (11 atk. kam., 4 blk.), T.J. Warrenas 15 (4/15 dvit.), Domantas Sabonis (1/10 dvit., 14 atk. kam.) ir Aaronas Holiday (4/14 dvit.) – po 11.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 26 (13 atk. kam., 6 rez. perd.), Brookas Lopezas 15 (8 atk. kam.), Donte DiVincenzo 14, Ericas Bledsoe 10.

Antetokounmpo žaidimo epizodai:

Atrinkti (0) Visi (5)
Sabas
Sabas mėtė pro šalį, nes vargo gynyboj plius dažnai bandė Lopez SU graiku apstumdyt abu kartu. Bet gynyba prieš Gianį Sabo buvo tikrai gera viens prieš vieną. Uždengti visas varžybas jo niekam nepavyko ir nepavyks, bet dažnai mesdavo labai sunkius metimus ar tiesiog tritaškius, kas yra daug geriau, nei leisti jį link kašio.