Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Pirmajame ketvirtyje 4 baudas iš 14 prametęs Luka Dončičius griaužė save dėl tokio rezultato, tačiau įtempčiausiu metu slovėnas pademonstravo šaltakraujiškumą.

26
29
79%
15/19
7

Dalaso „Mavericks“ (7-5) žvaigždė ketvirtajame kėlinyje pataikė 7 baudas iš 7, iš kurių keturiomis pelnė paskutinius ekipos taškus, ir atvedė savo klubą į pergalę namie 110:102 (32:22, 21:38, 25:17, 32:25) prieš NBA čempionų titulą ginančią Toronto „Raptors“ (8-4).

Prieš prasidedant priešpaskutinei dvikovos minutei, Fredas VanVleetas ir Normanas Powellas surinko keturis taškus, taip sumažindami „Raptors“ atsilikimą iki 102:100.

Kitoje atakoje Dončičius atsakė taikliu dvitaškiu, o VanVleetas prametė iš toli – 104:100.

Pražanga sustabdytas Sethas Curry įmetė baudas, Dončičius perėmė kamuolį iš Pascalio Siakamo ir išprovokavo pražangą. Ją slovėnų vunderkindas pavertė dar dviem taškais ir „Mavericks“ atitrūko – 108:100.

Paskui „Raptors“ dukart užpuolė nerezultatyviai, Dončičius neklydo nuo baudų metimų linijos ir „Mavs“ laimėjo 110:102.

Dončičius per 36 minutes įmetė 26 taškus (4/9 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 15/19 baudos), sugriebė 15 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir 7 sykius suklydo.

Fredas VanVleetas (4 iš 11) ir Normanas Powellas (6 iš 8) kartu pataikė daugiau tritaškių nei šeimininkų, kurie iš toli realizavo 9 iš 39 metimų (23 proc.).

Pascalis Siakamas per 41 minutę iš žaidimo taikliai atakavo 6 kartus iš 24 bandymų ir pasižymėjo surinkęs 15 taškų.

„Mavericks“: Luka Dončičius 26 (15 atk. kam., 7 kld.), Kristaps Porzingis 20 (15 atk. kam.), Sethas Curry (6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Delonas Wrightas – po 15, Dorianas Finney-Smithas ir Maximilianas Kleberas (2/8 trit.) – po 10.

„Raptors“: Normanas Powellas 26 (6/8 trit.), Fredas VanVleetas 24 (4/11 trit., 7 rez. perd.), Pascalis Siakamas 15 (6/24 metimai), Mattas Thomasas 10.