Nuotr.: Õhtuleht-Scanpix
Nuotr. Õhtuleht-Scanpix

LaMelo Ballą ir jo atstovaujamą Vulongongo „Illawarra Hawks“ (2-8) komandą priėmęs Sidnėjus sulaukė dar neregėto sirgalių antplūdžio.

Gimimo vieta: Kalifornija, JAV

Rungtynėse apsilankė net 17,514 žiūrovų, kurie išvydo vietos „Kings“ (9-1) pergalę Australijos lygos rungtynėse 92:87 (24:28, 27:17, 19:20, 22:22) prieš „Illawarra Hawks“.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Ballas per 26 minutes pelnė 16 taškų (6/14 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 1/1 baudos), sugriebė 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius prasižengė ir užfiksavo 18 balų naudingumą.

„Kings“ atstovaujantis Andrew Bogutas rungtyniavo 22 minutes, pasižymėjo 5 taškais (2/5 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 9 kamuolius, išdalijo 2 rezultatyvius perdavimus bei įsirašė 11 naudingumo balų.

Buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Bradas Newley nugalėtojams surinko 6 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos), 7 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

Vulongongo ekipai tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui.

„Kings“ žengia pirmoje vietoje, „Hawks“, per 10 turų laimėjusi vos 2 sykius, užima paskutinę poziciją.

„Kings“: Jae'seanas Tate'as 24 (6 atk. kam.), Casperas Ware'as 21 (3/11 trit.), Danielas Kickertas 10.

„Illawarra Hawks“: Toddas Blanchfieldas 22 (6 atk. kam.), LaMelo Ballas 16 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Sunday Dechas 14, Joshas Boone'as ir Andrew Ogilvy (13 atk. kam.) – po 12.