Žvaigždės Šiauliuose spindėjo ryškiai (foto)

2008-02-23 20:10
Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ koresp.

Pokštai, šypsenos ir gera nuotaika liejosi per kraštus LKL „Fastum Žvaigždžių dienoje“. Linksmose rungtynėse pergalę 110:109 (31:28, 25:27, 23:30, 31:24) šventė lietuviai, tačiau rezultatas nebuvo svarbus nuo pat mačo pradžios.

Šventę kurti pradėjo Mantas Kalnietis, antrajame kėlinyje išspyręs krepšinio kamuolį aukštai į tribūnas. Tuo pat metu Jonas Mačiulis pagriebė kitą kamuolį ir pataikė tritaškį. Teisėjai nusprendė užskaityti tolimą metimą.

[image=8389 right Nerijus Varnelis nusiėmė marškinėlius ir dėjo į krepšį, tačiau Mamadou N'Diaye sugriebė marškinėlius ir blokavo dėjimą]Paėmę minutės pertraukėlę, legionieriai sugalvojo atsakomąjį derinį. Marcuso Browno ir Aleksandro Trifunovičiaus pamokyti, po minutės pertraukėlės visi penki „Time team“ krepšininkai pagriebė po kamuolį ir subombardavo lietuvių krepšį metimais ir dėjimais. Kadangi trys metimai pasiekė tikslą, teisėjai užskaitė 6 taškus.

Trečiame kėlinyje į žaidimą įsijungė ir teisėjai. Vienas iš jų gavo perdavimą iš Kenano Bajramovičiaus ir rezultatyviai asistavo Holliso Price‘o tritaškiui. Vėliau kitas teisėjas, Antanas Ramanauskas, stojo mesti baudų vietoje Jono Mačiulio. Teisėjo metimas tikslo nepasiekė. Nenorėdamas išlikti šališkas, Ramanauskas vėliau dalyvavo ir legionierių atakoje.

Gera nuotaika žiūrovus džiugino ir Nerijus Varnelis. Vienoje greitoje atakoje jis bandė įmesti nusiėmęs marškinėlius, tačiau jam nepavyko įveikti Mamadou N‘Diaye gynybos. Kitoje atakoje nespėjęs greitoje atakoje prie kamuolio, jis pribėgo prie žurnalistės ir pasirašė jai ant lapelio.

Įspūdingiausiai dėjimais žiūrovus džiugino „Šiaulių“ legionierius Antonio Grantas, ketvirtajame kėlinyje pats sau užsimetęs kamuolį nuo lentos ir įspūdingai įdėjęs. „Time team“ krepšininkai ketvirtajame kėlinyje pirmavo 91:79, o likus žaisti vos daugiau nei 2 minutes jš pranašumas vis dar buvo solidus – 107:99.

Tačiau tada Mačiulis pataikė tritaškį, pats užbaigė dvi greitas atakas ir persvėrė rezultatą 110:109. „Time team“ krepšininkai dar turėjo 3 galimybes rezultatą persverti, tačiau Holliso Price‘o, Bajramovičiaus ir DeJuano Collinso metimai tikslo nepasiekė.

Nepaisant to, kad laimėjo „Lietuviai“, naudingiausiu mačo žaidėju buvo išrinktas Price‘as.

„Lietuviai“: Virginijus Sirvydis 18, Jonas Mačiulis 17, Donatas Zavackas 13, Nerijus Varnelis 11, Marijonas Petravičius ir Mindaugas Lukauskis po 10, Mantas Kalnietis 9, Gintautas Vileita (7 rez. perd.) ir Vaidotas Pridotkas po 8, Paulius Jankūnas 6.

„Time team“: Hollisas Price‘as 27 (7 atk. kam., 7 rez perd.), Kenanas Bajramovičius 26, Antonio Grantas 21, Mamadou N’Diaye ir Mike‘as Smithas po 7, Marcusas Brownas 6, DeJuanas Collinsas 2 (6 rez. perd.).

Atrinkti (0) Visi (65)
...ir man visiskai nesvarbu,kas gavo naudingiausia titula (buvo pirmakart siurprizas, kad buvo renkamas zmogus is pralaimejusios komandos-galetu is abieju rinkti tada) ir kodel gavo, nuejau gera nuotaika i si sou ir linksmai i viska paziurejau...

faina buvo matyti kartu zalgirio bei lryto fanus...sergancius uz lietuviu komanda :)
2008-02-25
+11
O man patiko :) ypac, kai sedi kartu su linksma ir azartiska kompanija
2008-02-25
-16
Nieko gero nemaciau siose varzybose tritaskiu sou :)
2008-02-24
-6
Gucas
turbo gt> ant ko tu ten sakai
2008-02-24
+3
as tai sakyciau kad visiems zk "fanams" su maironiu priesaky reiketu tik patyleti del price'o mvp, geriau prisiminkit kiek jusu paukstelis tu mvp turejo prisirinkes, nors niekada per all star nerodydavo efektingo zaidimo o tik metydavo is po kasio, prisirinkdavo tasku ir sededavo patenkintas su savo titulais ir telikais! o maciulio komentaras apie "nepagarba" tai tik juoka kelia! laimejo rungtynes tai tegu ir dziaugiasi, uzsienieciai visas rungtynes graziai zaide ir pralaimejo tik paskutine sekunde, taip kad tikrai nusipelne bent jau mvp titulo!

P.S. basketnews: siaip Lukauskis irgi 10 tasku surinko, malonekit tai pazymeti!
2008-02-24
+2
Gucas>tu minejai kad sou dare maciulis,gal nors viena elementa parasysi ka jis tokio grazaus nuveike ?! du kartus idejo paprasta dejima,tokius dejimus atlieka ka tik ismoke deti i krepsi...praiso pasas nuo lentos jurekuj sulauke gausiu ovaciju,o ka nuveike maciulis?! kalnas bande kazka daryti,bet maciulis nieko nedare,tik mete tritaskius ir kelis kartus prasiverzes imete,kas nera sunku zinant kad gynybos nebuvo

p.s. taip ji taupe eurolygai,bet per trumpa laika svaide tiek kiek kobe lakers komandoj