Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Mantas Kalnietis ir Mindaugas Kuzminskas buvo vieni naudingiausių komandos krepšininkų, o „Lokomotiv“ (4-2) šventė pergalę Vieningoje lygoje.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Krasnodaro klubas sekmadienį namuose 87:63 (26:19, 16:14, 22:13, 23:17) nugalėjo Talino „Kalev“ (3-3) krepšininkus, kuriems tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės.

Kuzminskas per 21 minutę pelnė 15 taškų (4/6 dvit., 0/2 trit., 7/7 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, kartą pats pažeidė taisykles ir surinko 13 naudingumo balų.

Tuo metu Kalnietis, nors ir nebuvo toks rezultatyvus, tačiau buvo naudingesnis – per 27 minutes jis surinko 8 taškus (3/4 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud. met.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 6 ir perėmė vieną kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, sykį pats pažeidė taisykles, kartą suklydo bei užfiksavo 18 balų efektyvumą.

„Lokomotiv“: Johnny O'Bryantas 21 (3/3 trit.), Mindaugas Kuzminskas 15, Samas Dekkeris 13, Willas Cummingsas 12.

„Kalev“: Kyle'as Vinalesas 15 (6 atk. kam.), Aigaras Škele 12, Stenas Sokkas ir Calvinas Godfrey po 6.