Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

Buddy Hieldas su 35 taškais pasiekė asmeninį sezono rekordą, o Sakramento „Kings“ (5-7) nutraukė Bostono „Celtics“ (10-2) dešimties pergalių seriją. „Kings“ apgynė savo namų tvirtovę rezultatu 100:99 (30:18, 20:28, 21:29, 29:24).

35
34
58%
7/12
58%
7/12

Iki mačo pabaigos likus 13,3 sek. Richaunas Holmesas pataikė abu baudos metimus ir „Kings“ ekipai suteikė vieno taško persvarą.

Marcusas Smartas atliko lemiamą metimą, tačiau ant lanko pašokinėjęs kamuolį į krepšį neįkrito.

„Atrodė, kad kamuolys įkris į krepšį. Manau, kad taip galvojo visi, bet kamuolys išsisuko“, – kalbėjo Smartas.

Bostono klubas pralaimėjo pirmąjį kartą nuo pirmojo šio sezono mačo, kai nusileido Filadelfijos „76ers“.

Vienintelė kita komanda, NBA pralaimėjusi pirmąjį sezono susitikimą, o po to laimėjusi dešimt kartų iš eilės, buvo Milvokio „Bucks“ (1979-1980 m.).

Lemiamos rungtynių akimirkos:

Nugalėtojams Hieldas per 38 minutes surinko 35 taškus (7/12 dvit., 7/12 trit.), atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Solidžiai prisidėjo ir serbai Bogdanas Bogdanovičius ir Nemanja Bjelica. Bogdanovičius per 31 minutę įmetė 12 taškų (3/7 dvit., 2/7 trit.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir nė karto nesuklydo, o Bjelica surinko 12 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit., 1/2 baudos), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“: Buddy Hieldas 35 (7/12 trit.), Harrisonas Barnesas 13, Nemanja Bjelica (14 atk. kam.) ir Bogdanas Bogdanovičius (10 rez. perd.) po 12.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 18 (8 atk. kam.), Kemba Walkeris 15 (9 rez. perd.), Danielis Theisas (5/6 dvit., 4/4 baudos, 10 atk. kam.) ir Jaysonas Tatumas po 14.