Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Vasarą grandiozinius mainus Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvykdžiusios Oklahomos „Thunder“ (5-8) ir Los Andželo „Clippers“ (9-5) ekipos susitiko ant parketo.

28
35
12
72%
13/18

Dramatišką pergalę šventė namie rungtyniavę Los Andželo krepšininkai, kurie 90:88 (23:17, 19:30, 24:17, 24:24) įveikė „Thunder“.

Likus žaisti 4 minutes, svečiai turėjo minimalų pranašumą (79:78), tačiau tuomet Montrezlas Harrellas pelnė 9 taškus paeiliui ir prieš lemiamą minutę „Clippers“ įgijo trijų taškų persvarą – 86:83.

Vis dėlto „Thunder“ neskubėjo kelti baltos vėliavos – Danilo Gallinari tritaškiu metimu išlygino rezultatą, o Chrisas Paulas jį ir persverė (88:86), palikdamas šeimininkams 31 sekundę išsigelbėti.

Lemiamą žodį tarė prieš buvusį klubą žaidęs Paulas George'as, iš pradžių pataikęs tritaškį, o vėliau ir po netailaus Gallinari tritaškio atkovojęs kamuolį bei baudos metimu įtvirtinęs šeimininkų pergalę.

Tiesa, lemiamos atakos metu Maurice'ui Harklessui iš pradžių buvo sušvilpta pražanga ir tik Docui Riversui užprotestavus tokį arbitrų sprendimą „Clippers“ išvengė baudų metimų į savąjį krepšį.

Be Kawhi Leonardo rungtyniavusio „Clippers“ klubo lyderiu šioje dvikovoje tapęs Harrellas per 28 minutes pelnė 28 taškus (13/18 dvit., 0/2 trit., 2/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

George'as nugalėtojams per 29 minutes surinko 18 taškų (4/7 dvit., 3/7 trit., 1/2 baud.), 7 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, puolėjas suklydo 7 sykius.

Svečių ekipoje išsiskyrė 22 taškus (3/6 dvit., 2/4 trit., 10/11 baud.) įmetęs Paulas. Veteranas aikštėje praleido 33 minutes ir atkovojo bei perėmė po 4 kamuolius bei atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Clippers“: Montrezlas Harrellas 28 (13/18 dvit., 12 atk. kam.), Paulas George'as 18 (7 kld.), Ivica Zubačas 12 (10 atk. kam.), Lou Williamsas 11 (9 rez. perd.).

„Thunder“: Chrisas Paulas 22 (10/11 baud.), Danilo Gallinari 14 (2/8 trit.), Dennisas Schroderis 12, Shai Gilgeousas-Alexanderis 11.