Nuotr.: Basketnews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. Basketnews.lt/V.Mikaitis

Jono Mačiulio atstovaujamam AEK (4-2) klubui nepavyko pratęsti pergalingos serijos.

17
20
55%
6/11
8

Atėnų ekipa antradienio vakarą namuose 75:79 (18:18, 22:15, 15:29, 20:17) nusileido Vechtos RASTA (4-2) komandai ir taip nutraukė trijų pergalių seriją.

Mačiulis per 24 minutes pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išrašė bloką, tačiau 3 sykius pažeidė taisykles, kartą suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

Iki tol 7 taškais (40:33) pirmavusi AEK sustojo trečiajame kėlinyje, kuriame RASTA pelnė 29 taškus, šeimininkai – 15, o Atėnų klubas po trisdešimties žaidimo minučių atsiliko 7 taškais (55:62).

Likus kiek daugiau nei 2 minutėms Kamaris Murphy pataikė baudos metimą ir RASTA pranašumą padidino iki 8 taškų – 75:67.

Likus pusantros minutės Marcusas Slaughteris realizavo dvi baudas, o Keithas Langfordas smeigė iš toil, taip sumažindamas AEK atsilikimą iki 3 taškų – 72:75.

Visgi atsaką turėjo Maxas Di Leo, kuris pasinaudojo Steve‘o Vasturia perdavimu ir pataikė metimą iš distancijos – Vechtos klubas, likus 41 sekundei, pirmavo 78:72.

Di Leo dar pridėjo baudą, o Langfordas pataikė tolimą metimą, tačiau šis galutiniam rezultatui įtakos daug neturėjo – RASTA šventė ketvirtąją pergalę.

AEK: Howardas Sant-Roosas 21 (4/7 trit.), Keithas Langfordas 19 (3/8 trit., 6 rez. perd.), Marcusas Slaughteris 11 (8 atk. kam.), Stefanas Jankovičius 9.

RASTA: Steve'as Vasturia 17 (8 atk. kam.), Ishmailas Wainrightas 16 (3/5 trit.), Joshas Youngas 11 (6 atk. kam.), Trevisas Simpsonas 10.