Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Kęstučio Kemzūros vadovaujamam Pirėjo „Olympiakos“ (3-6) pratęsti pergalingos serijos nepavyko.

19
25
80%
4/5
7

Graikijos klubas antradienio vakarą Eurolygos mače išvykoje 82:85 (23:17, 20:27, 12:19, 19:30) nusileido Miuncheno „Bayern“ (4-5) ekipai.

Prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui „Olympiakos“ pirmavo 63:55.

Likus 3 minutėms ir 4 sekundėms Vassilis Spanoulis pataikė baudą ir taip išlygino rezultatą, kurį prieš tai dvitaškiu persvėrė Danilo Barhelas – 72:72.

Maodo Lo pataikė dvi baudas, iškart po to pridėjo tritaškį, o Nikola Milutinovas atsakė dviejų taškų vertės metimu – „Olympiakos“, likus minutei ir 39 sekundėms, atsiliko 74:77.

Milutinovas pataikė baudą, taip sumažindamas atsilikimą, tačiau žodį atgal tarė Lo, smeigęs metimą iš distancijos ir taip atitolinęs „Bayern“ – 80:75.

Gregas Monroe dar pridėjo dvitaškį, o Brandonas Paulas atsakė tuo pačiu, grąžindamas 5 taškų skirtumą – 82:77.

Galiausiai komandos dar apsikeitė taikliais metimais ir pergalę šventė Vokietijos klubas.

„Bayern“: Maodo Lo 19 (4/5 trit., 7 rez. perd.), Danilo Barthelis 18, Gregas Monroe 15 (7/17 dvit., 7 atk. kam.), Vladimiras Lučičius (5 atk. kam.) ir Paulas Zipseris po 13.

„Olympiakos“: Wade‘as Baldwinas 19, Nikola Milutinovas (5/6 dvit.) ir Georgios Printezis (6/8 dvit.) po 12, Kostas Papanikolaou 10, Tayloras Rochestie 9 (6 rez. perd.).