Ispanijos pirmenybių finalo serijoje – lygiosios. Penktadienį (06.24) Madride vietos „Real“ palaužė Arvydo Macijausko Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipą 88:82 (15:19, 22:16, 23:11, 28:36), ir išlygino serijos rezultatą iki trijų pergalių 2-2.

Likus žaisti 2 minutes ir 15 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Real“ pranašumas buvo tik 4 taškai (69:65), tačiau gavęs dvi technines pražangas buvo diskvalifikuotas „Tau Ceramica“ vyriausias treneris Duško Ivanovičius, ir Luisas Bullockas realizavęs 5 baudos metimus iš 6, padidino persvarą iki 9 taškų. Prie TAU vairo stojęs trenerio asistentas Natxo Lezkano Vitorijos ekipos į pergalę nebeatvedė.

Arvydas Macijauskas per 25 aikštėje praleistas minutes pelnė 11 taškų (2/5 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, tačiau kartą suklydo ir kartą prasižengė.

„Tau Ceramica“: Luisas Scola 16 taškų, Juanas Manuelis Calderonas 15, Sergi Vidalis 13, Arvydas Macijauskas 11, Travis Hansenas 9.

„Real“: Luisas Bullockas 23 taškai, Felipe Reyesas 15 (13 atkovotų kamuolių), Justinas Hamiltonas 14, Patas Burke 11 (7 atkovoti kamuoliai), Moustapha Sonko 7.

Šiame susitikime buvo pagerintas ir Ispanijos čempionatų žiūrovų lankomumo rekordas. Penktadienio susitikimą „Palace Vistalegre“ arenoje stebėjo 14500  žiūrovų. Ankstesnysis rekordas buvo užfiksuotas per „Real“ ir Barselonos „Winterthur“ mačą, kurį stebėjo 14200 žiūrovų.

Lemiamas penktasis susitikimas sekmadienį (06.26) bus žaidžiamas Vitorijoje.

2005-06-25 23:20