Jonas Valančiūnas greitai rinkosi pražangas bei nesugebėjo išlaikyti savo dvigubų dublių serijos.

29
100%
9/9
8

Lyg to būtų negana Memfio „Grizzlies“ (5-9) namuose 95:114 (30:28, 16:33, 26:22, 23:31) nusileido „Golden State Warriors“ (3-12) ekipai.

Uteniškis per 26 minutes pelnė 7 taškus (3/7 dvit., 1/1 bauda), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 5 pražangas.

Willie Cauley-Steinas realizavo baudas, netrukus įkrovė iš viršaus, dvitaškį pridėjo Alecas Burkas, o „Warriors“ spurtavo 19:6 bei atitrūko 19 taškų persvara – 59:40.

„Grizzlies“ trečiojo kėlinio pabaigoje buvo sumažinę deficitą iki 9 taškų, bet rimčiau užsikabinti nesugebėjo ir vėl pabėgę „Warriors“ įsirašė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose žibėjęs Burksas pelnė 29 taškus (7/10 dvit., 2/5 trit., 9/9 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 5 kartus suklydo.

„Grizzlies“: Ja Morantas 20 (6/17 dvit.), Dillonas Brooksas 18 (4/10 dvit., 3/7 trit.), Brandonas Clarke‘as 17 (6/12 dvit.), Jae Crowderis 15 (4/9 trit.).

„Warriors“: Alecas Burksas 29 (7/10 dvit., 8 atk. kam.), Glennas Robinsonas 20 (5/8 dvit.), Ericas Paschallis (7/13 dvit.) ir Marquese‘as Chrissas (7/9 dvit.) po 17, Draymondas Greenas 8 (11 rez. perd., 10 atk. kam.).