Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Los Andželo „Lakers“ (12-2) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) šventė eilinę pergalę, o LeBronas Jamesas vėl pateko į šios lygos metraščius.

34
35
53%
10/19
83%
5/6

LeBrono ir Anthony Daviso vedami „Lakers“ namuose 112:107 (33:28, 30:25, 30:34, 19:20) palaužė Oklahomos „Thunder“ (5-9) pasipriešinimą, kuri kol kas pralaimėjo visus 6 išvykos mačus.

Jamesas per 37 minutes pelnė 25 taškus (8/16 dvit., 2/5 trit., 3/5 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei suklydo 7 kartus.

LeBronas pagal sužaistų minučių skaičių pakilo į penktąją vietą tarp visų laikų NBA krepšininkų. „Lakers“ žvaigždė yra sužaidęs 56,775 minutes ir taip aplenkė San Antonijaus „Spurs“ legendą Timą Duncaną, kuris per savo karjerą sužaidė 56,742 minutes. Pirmoje vietoje esantis Karlas Malone‘as yra sužaidęs 62,762 minutes.

Tai taip pat buvo pirmasis Jameso trigubas dublis prieš „Thunder“ klubą, o tai leido jam tapti pirmuoju krepšininku NBA istorijoje, surinkusiu trigubą dublį prieš visas lygos komandas.

Galų gale, Jamesas šiąnakt suklydo 7 kartus ir tapo daugiausiai klaidų NBA istorijoje padariusiu žaidėju. LeBrono sąskaitoje šiuo metu yra 5075 klaidos, o į antrąją vietą nustumto Karlo Malone‘o – 5074.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Deonte Burtonas pataikė dvitaškį, Danilo Gallinari – tritaškį ir „Thunder“ deficitą sumažino iki 6 taškų (98:104). Vis tik Davisas surinko 4 taškus paeiliui, Jamesas smeigė tritaškį ir, likus kiek daugiau nei 3 minutėms, „Lakers“ pirmavo 109:98.

Vis tik „Thunder“ nenuleido rankų. Gallinari realizavo baudų metimus, Nerlensas Noelis įkrovė iš viršaus, o Shai Gilgeous-Alexanderis pelnė taškus su pražanga ir, likus pusantros minutės, svečiai nurėžė atsilikimą iki 4 taškų (105:109).

Gallinari realizavo dar dvi baudas, bet prasidėjus paskutinei minutei šeimininkams gaivų oro gurkšnį suteikė Kentavious Caldwellas-Pope‘as, kuris pataikė iš toli – 112:107. Būtent šis metimas įtvirtino „Lakers“ pergalę.

„Lakers“: Anthony Davisas 34 (10/19 dvit., 3/5 trit., 7 atk. kam.), LeBronas Jamesas 25 (8/16 dvit., 11 atk. kam., 10 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 13 (3/4 trit.).

„Thunder“: Dennisas Schroderis 31 (9/13 dvit., 3/7 trit.), Danilo Gallinari 25 (5/6 dvit., 2/5 trit.), Shai Gilgeous-Alexanderis 16 (3/10 dvit., 2/6 trit.), Nerlensas Noelis 15 (7/11 dvit.).