Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Alytaus „Sintek-Dzūkija“ (3-7) ir Utenos „Juventus“ (4-6) per keturias dienas sužaidė antrąsias tarpusavio rungtynes Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

19
21
83%
5/6
67%
2/3

Trečiadienio vakarą Alytuje vykusiose rungtynėse 84:77 (28:18, 12:17, 19:18, 25:24) pergalę šventė šeimininkai, kurie atsirevanšavo už šeštadienį patirtą pralaimėjimą Utenoje.

Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai į priekį pabėgo jau pirmosiomis minutėmis (24:11) ir nors kontroliavo mačo eigą pirmąsias 30 minučių, svečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje spurtavo 16:5 ir persvėrė rezultatą – 69:66.

Vis dėlto rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė alytiškiai, kurie spurtavo 13:2 ir prieš lemiamą minutę įgijo užtikrintą pranašumą – 79:71.

Žydrūno Urbono auklėtiniai nekėlė baltos vėliavos ir po Igno Vaitkaus tritaškio, likus 20 sekundžių iki rungtynių pabaigos, komandas skyrė 4 taškai (77:81), tačiau Shannonas Scotas užsidirbo nesportinę pražangą ir šeimininkai įtvirtino savo pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Mindaugas Sušinskas per 23 minutes pelnė 19 taškų (5/6 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

„Sintek-Dzūkija“: Mindaugas Sušinskas 19 (5/6 dvit., 21 naud. bal.), Egidijus Dimša 14 (8 atk. kam.), Radoslavas Pekovičius, Loganas McLane'as ir Chauncey Collinsas (7 rez. perd.) po 10.

„Juventus“: Bryantas Crawfordas 14, Ignas Vaitkus 13, Žygimantas Skučas ir Gytis Radzevičius po 11.