Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Į pergalių kelią Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) sugrįžo „Šiauliai“ (4-6), kurie savo aikštėje 96:81 (20:10, 21:18, 23:28, 32:25) įveikė Kėdainių „Nevėžį“ (3-8).

19
25
100%
3/3
4

Antano Sireikos auklėtiniai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (20:8), o trečiojo kėlinio pabaigoje komandas skyrė 20 taškų (61:41), tačiau svečiai ketvirtį užbaigė spurtu 15:3 ir atkūrė intrigą – 56:64.

Vis dėlto šiauliečiai neprisileido arčiau prie savęs priešininkų ir, likus penkioms minutėms iki dvikovos pabaigos, Justas Furmanavičius baudos metimu padidino šeimininkų persvarą iki 17 taškų (84:67) ir rungtynių nugalėtojas abejonių nebekėlė.

Nugalėtojus į priekį vedė Evaldo Šaulio, Justo Furmanavičiaus ir Antano Udro trio.

Šaulys šeimininkams pelnė 22 taškus (3/6 dvit., 5/5 trit., 1/1 baud.), Furmanavičius pridėjo 19 (5/6 dvit., 2/3 trit., 3/3 baud.), o Udras – 18 (5/7 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.).

Tarp Mariaus Kiltinavičiaus auklėtinių išsiskyrė 21 tašką (3/5 dvit., 5/8 trit.) įmetęs Zakharas Vediščevas.

„Šiauliai“: Evaldas Šaulys 22 (5/5 trit.), Justas Furmanavičius 19 (5/6 dvit., 25 naud. bal.), Antanas Udras 18, Benas Griciūnas 10.

„Nevėžis“: Zakharas Vediščevas 21 (5/8 trit.), Ignas Labutis 13, Panagiotis Kalaitzakis 11.