Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

„Barcelonos“ (7-2) ekipa užtikrintai iškovojo pergalę Eurolygoje. Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai namuose 89:63 (25:15, 19:15, 23:10, 22:23) sutriuškino ir toliau savo žaidimo nerandančią Stambulo „Fenerbahče“ (2-7) ekipą.

22
22
100%
4/4
3

Po šios nesėkmės „Fenerbahče“ Eurolygos turnyrinėje lentelėje išlieka priešpaskutinė, o „Barcelona“ pakilo į pirmąją vietą.

Šeimininkai nepavejamai atitrūko po galingai sužaisto trečiojo kėlinio. Jam beveik įpusėjus, Adamas Hanga smeigė tritaškį, Brandonas Daviesas ir Cory Higginsas pridėjo po dvitaškį ir komandas skyrė 24 taškai (58:34).

Ketvirtajame kėlinyje Željko Obradovičiaus auklėtiniai spurto surengti nepavyko ir „Barca“ šventė triuškinamą pergalę.

Stambulo ekipa šiose rungtynėse vertėsi be savo lyderio Nando De Colo ir Leo Westermanno.

Nugalėtojų gretose buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas per 23 ant parketo praleistas minutes pelnė 10 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, du kamuolius perėmė, triskart suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

Ketvirtajame kėlinyje jis pasižymėjo įspūdinga ataka:

„Barcelona“: Cory Higginsas 22 (4/6 trit.), Alexas Abrinesas 12, Kyle'as Kuricas 11 (7 atk. kam.), Adamas Hanga ir Brandonas Daviesas po 10 (5 atk. kam.), Nikola Mirotičius (10 atk. kam.) ir Ante Tomičius po 7.

„Fenerbahče“: Joffrey Lauvergne 12, Melihas Mahmutoglou ir Ahmetas Duverioglu po 8, Luigi Datome ir Kostas Sloukas (5 rez. perd.) po 7.