Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Nė taško per paskutines 4 minutes ir 22 sekundes nepraleidusi Vitorijos „Baskonia“ (5-4) iškovojo skambią pergalę Eurolygoje, trečiadienį namie 80:70 (24:19, 21:23, 17:17, 18:11) palauždama Maskvos CSKA (6-3).

22
23
63%
5/8
3

CSKA po Danielio Hacketto metimo pirmavo 70:67, tačiau tada krepšys jiems tarsi užsirišo ir daugiau rungtynėse jie taškų nepelnė.

Apskritai, beveik dvi minutes abi komandos keitėsi nerezultatyviomis atakomis, kol galiausiai keturias iš eilės baudas realizavęs Patricio Garino išvedė „Baskonia“ į priekį – 71:70, likus žaisti 2 minutes ir 6 sekundes.

Po Hacketto klaidos Pierria Henry pataikė dvitaškį su pražanga, realizavo baudą ir baskų persvara išaugo iki 4 taškų. Kitoje atakoje rusai dukart prametė, o Tornike Šengelija realizavo dvitaškį ir Vitorijos ekipa lengviau atsikvėpė.

Per sausą puspenktos minutės atkarpą CSKA prametė visus 8 metimus ir suklydo 3 kartus.

„Baskonia“: Tornike Šengelija 22 (6 atk. kam.), Luca Vildoza 12, Nikas Stauskas 11.

CSKA: Janis Strelnieks ir Mike’as Jamesas po 17, Danielis Hackettas 12.