Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Klaikiai rungtynes pradėjusi Berlyno ALBA (3-7) su Roku Giedraičiu ketvirtadienio vakarą pripažino Kęstučio Kemzūros kariaunos pranašumą.

16
21
50%
5/10
8

Vokietijos klubas Eurolygos susitikime namuose 80:99 (17:30, 21:25, 19:21, 23:23) nusileido Pirėjo „Olympiakos“ (4-6) ekipai.

Giedraitis susitikime buvo blankus – krepšininkas per 21 minutę pelnė 4 taškus (1/6 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo vieną kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, sykį pats pažeidė taisykles ir kartą suklydo. Taip snaiperis prie naudingumo balų grafos turėjo 0.

ALBA į duobę krito jau pirmajame kėlinyje, antrajame ją dar labiau pagilino ir po pirmosios rungtynių pusės atsiliko jau 17 taškų – 38:55.

Po ilgiosios pertraukos sugrįžusios komandos žaidė apylygiai, tačiau Gergios Printezis trečiojo kėlinio pabaigoje pataikė tolimą metimą ir padidino „Olympiakos“ pranašumą iki 19 taškų – 76:57.

Lemiamame ketvirtyje abi komandos sužaidė lygiai, todėl Pirėjo klubas šventė ketvirtąją pergalę Eurolygoje.

„Olympiakos“ komanda nutraukė dviejų Berlyno klubo pergalių seriją, taip pati sugrįždama į pergalingą kelią.

ALBA: Marcusas Erikssonas 16 (4/7 trita.), Makai Masonas 15 (3/3 trit.), Landry Nnoko 11 (5 atk. kam.), Timas Schneideris 9 (3/5 trit.).

„Olympiakos“: Augustine'as Rubitas 16 (5/10 dvit., 8 atk. kam.), Georgios Printezis 15, Brandonas Paulas (4/7 trit.) ir Kostas Papanikolaou po 12, Vassilis Spanoulis 11.