Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix

Maskvos srities „Chimki“ per Eurolygos dvigubą savaitę neiškovojo nė vienos pergalės, o Rimas Kurtinaitis įvardijo pagrindinę to priežastį.

Daugiausia pataiko: Devin Booker

Tai atkovoti kamuoliai, pagal kuriuos Rusijos ekipa nusileido ir Madrido „Real“ (26:39), ir Valensijos „Basket“ (34-44) ekipoms.

„Sunkios rungtynės, – po nesėkmės Valensijoje 84:89 teigė Kurtinaitis. – Mes jas gerai pradėjome, bet tuomet praradome mačo kontrolę. Rungtynių pabaigoje sugrįžome į kovą, bet paskutines kelias minutes nesužaidėme taip, kaip žaidžiame įprastai. Kelis kartus suklydome ir tuomet užsidirbome nesportinę pražangą. „Valencia“ žaidė kur kas geriau ir laimėjo.

Šią dieną turime daug problemų. Turime bėdų su atkovotais kamuoliais, su gynyba prieš derinį du prieš du. Ketvirtajame kėlinyje pakeitėme savo gynybą varžovams žaidžiant du prieš du, bet didžiausia problema buvo mūsų taktinės klaidos mačo pabaigoje. Mes antras rungtynes iš eilės pralaimime kovą dėl kamuolių. Madrido „Real“ atkovojo 13 kamuolių daugiau nei mes, o „Valencia“ – 10 kamuolių daugiau. Tai, manau, yra pagrindinė mūsų problema.“

„Chimki“ po aštuonerių rungtynių buvo tarp pirmaujančių ekipų, tačiau dabar po dviejų nesėkmių smuktelėjo į 7-ąją vietą.

Kitą savaitę „Chimki“ svečiuose žais su Stambulo „Fenerbahče“.

Atrinkti (0) Visi (5)
Sara kritikuokit, Kurcio komanda top8 patenka....
2019-11-22
Duobių visiems pasitaiko,atėjo ir Khimkų eilė.Švedas pradėjo prasčiau žaist,komandos rezultatai dėl to suprastėjo.Bet tokia ta šiuometinė EL-bus pakilimų ir nuosmukių dar nekartą.
2019-11-22
+7
Suniukai amsi, o Kurtinaitis treniruoja viena stipriausiu Eurolygos komandu
2019-11-22
+3
Dk
Teko žiūrėti pastarąsias Khimku rungtynes tai galiu pasakyti, kad sudėtis komandos žaidžia ne pagal savo galimybes, padrikas žaidimas, mažai ispildomi deriniai, žaidimas labiau grįstas individualių sugebėjimų atskirų žaidėjų.. Manau, jeigu ir toliau taip jie žais tai Rimas greitai grįš į Tėvynę 😊