Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Kauno „Aistės-LSMU“ (1-1) dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą ir iškovojo pergalę Moterų lygos A diviziono rungtynėse Klaipėdoje. Roko Kondratavičiaus auklėtinės penktadienį svečiuose 60:46 (19:4, 19:18, 9:15, 13:9) pranoko „Neptūno“ (2-2) ekipą.

12
18
5
75%
3/4

Kaunietės dvikovą pradėjo spurtu 15:2 ir anksti pabėgo nuo varžovių, kurios per visą likusį dvikovos laiką taip ir nebuvo priartėjusios labiau nei per 9 taškus.

„Neptūno“ ekipa, kurio vertėsi be lyderės Linos Mikelevičienės, ypatingai strigo su pataikymu iš toli – tikslą pasiekė vos 2 tritaškiai iš 21.

Tuo metu „Aistės-LSMU) realizavo 7 tritaškius š 25.

Ši dvikova paskutinė Moterų lygoje buvo „Neptūno“ talentui Justei Jocytei. Gynėja per beveik 25 minutes pelnė 7 taškus (2/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

Per ketverias Moterų lygos rungtynes J. Jocytė vidutiniškai pelnydavo po 11,8 taško, atkovodavo po 4,5 taško ir atlikdavo po 3,3 rezultatyvaus perdavimo.

„Neptūnas“: Rusnė Būgaitė 12, Brigita Gudelionytė 8, Justė Jocytė ir Dalia Donskichytė po 7.

„Aistės-LSMU“: Kristina Masionytė 19, Rasa Knyzaitė 12, Ieva Bagdanavičienė 8.

Atrinkti (0) Visi (6)
Alvydai
patikek neko nebus,labai daug faso
2019-11-23
+5
Kodėl paskutinės?
pasitreniruos Prancūzijoje, pagyvens bendrabutyje su afrikiete, sugrįš vieną pavasarį ir toliau žais
2019-11-23
+6
alio
Jei jankunas tikras zalgerietis ir jam rupi Lietuvos krepsinis...jam reikia apvaisinti jocyte ir issaugs geras krepsininkas....kas uz??Jankunas su savo 7 cm apvaisina jocyte ir turime talenta