Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Antradienį Kauno „Žalgirį“ nuskriaudęs Atėnų „Panathinaikos“ (6-4) tęsia pergalingą pasirodymą Eurolygoje.

13
19
80%
4/5
2

Graikijos klubas penktadienio vakarą išvykoje 87:75 (16:24, 20:11, 29:18, 22:22) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (4-6) krepšininkus.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę „Panathinaikos“ krepšininkai greitai ėmėsi darbo – per 8 trečiojo kėlinio minutes spurtavo 24:6 ir po Jacobo Wiley dvitaškio pirmavo 19 taškų (60:41).

Nors lemiamo ketvirčio viduryje Atėnų klubas pirmavo 17 taškų (77:60), rungtynių pabaigoje šis atotrūkis buvo sumažintas – Maodo Lo taikliu dvitaškiu kėlinio pabaigoje sušvelnino deficitą iki 12 taškų, o „Panathinaikos“ šventė pergalę.

Svečiai rungtynėse gerai pataikė iš toli, kai realizavo 12 iš 26 (46,1 proc.) tritaškių. Tuo metu šeimininkai pataikė 7 iš 21 tolimo metimu ir taip realizavo 33,3 procentus bandymų.

„Bayern“: Paulas Zipseris 23 (7/8 dvit., 7 atk. kam., 29 naud. bal.), Gregas Monroe 15 (8 atk. kam.), Mathiasas Lessortas ir Maodo Lo (5 atk. kam.) po 8.

„Panathinaikos“: DeShaunas Thomasas 14 (4/7 trit.), Tyrese‘as Rice‘as 13 (5 rez. perd.), Nickas Calathesas 12 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Ioannis Papapetrou (3/4 trit., 5 atk. kam.) ir Konstantinos Mitoglou po 11 (6 atk. kam.), Jimmeris Fredette‘as 10.