Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Kaip niekad prastą startą šį sezoną išgyvenantis Stambulo „Fenerbahče“ (3-7) klubas Eurolygoje sugrįžo į pergalių kelią.

21
27
71%
5/7
8

Željko Obradovičiaus auklėtiniai, vedami Vladimiro Štimaco, penktadienio vakarą išvykoje 88:72 (19:16, 29:20, 19:16, 21:20) sutriuškino Vilerbano ASVEL (5-5) krepšininkus.

Buvęs Kauno „Žalgirio“ sistemos krepšininkas Štimacas per 23 minutes pelnė 21 tašką (8/12 dvit., 5/7 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir užfiksavo 27 balų naudingumą.

Taip puolėjas buvo per žingsnį nuo asmeninių rezultatyvumo ir naudingumo rekordų Eurolygoje. Iki šiol Štimacas buvo užfiksavęs geriausius 22 taškų ir 29 efektyvumo balų rodiklius.

„Fenerbahče“ pergale Prancūzijoje nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Iki rungtynių prieš ASVEL Stambulo klubas buvo laimėjęs vos vieną susitikimą per šešerias rungtynes.

Pirmojoje pusėje įsibėgėjusi „Fenerbahče“ antrojo kėlinio viduryje buvo įgijusi jau 15 taškų persvarą (37:22), tačiau ketvirčio Ismaelis Bako taikliu dvitaškiu ASVEL deficitą sumažino iki 12 taškų – 36:48.

Po ilgosios pertraukos sugrįžusios komandos visą trečiąjį kėlinį žaidė lygiai, tačiau Muhammedo Ali tolimas metimas su sirena suteikė Stambulo klubui 15 taškų pranašumą – 67:52.

Lemiamame ketvirtyje ASVEL ir vėl neprilygo svečiams iš Stambulo, todėl „Fenerbahče“ šventė trečiąją sezono pergalę.

ASVEL: Davidas Lighty 18 (3/6 trit.), Livio Jeanas-Charlesas 15 (6/11 dvit.), Tonye Jekiris 12, Amine Noua 8.

„Fenerbahče“: Vladimiras Štimacas 21 (8 atk. kam., 7 išprov. praž, 27 naud. bal.), Derrickas Williamsas 17 (6 atk. kam.), Melihas Mahmutoglu 14, Ali Muhammedas 13, Kostas Sloukas 8 (8 rez. perd.).

Atrinkti (0) Visi (8)
suolas-ne "suolas"
Jų "suolas" daug kam tiktų i pagrindinį penketą: pg-BobbyDixon, sf-Kalinic, pf-DerrickWilliams, c-Stimac. Kartu su "nepakeiciamu" sg-Slouku, gaunasi normalesnė komanda, nei Obradovičius leidžia kaip "startinę" ;)). ___Čia Obradovičiaus specialios gudrybės : iš pradžių išleist visokius Mahmutoglu ir Duverioglu , o paskui ... pasirodo "suolas" :))).