Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Ketvirtajame kėlinyje gynybos gniaužtuose varžovus užspaudusi „Barcelona“ (8-2) pergalingai užbaigė dvigubą Eurolygos savaitę.

25
35
67%
6/9
14

Savo atkovotų kamuolių rekordą Eurolygoje pagerinusio Nikola Mirotičiaus vedama Katalonijos ekipa namuose 96:73 (21:18, 22:28, 31:20, 22:7) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (6-4) komandą.

Mirotičius per 27 minutes pelnė 25 taškus (6/9 dvit., 3/5 trit., 4/7 baud. met.), atkovojo 14 kamuolių, išprovokavo 5 pražangas, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo  rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 35 balų naudingumą.

Sužaidus pusę trečiojo kėlinio rezultatas buvo lygus (53:53), tačiau „Barcelona“ spurtavo 16:4 ir pirmavo jau 12 taškų – 69:57.

Lemiamame ketvirtyje „Barcelona“ varžovus pranoko daugiau nei trigubai, kai pati įmetė 22 taškus, o „Maccabi“ – vos 7. Tai leido katalonams švęsti jau aštuntąją sezono pergalę.

Ši pergalė Katalonijos ekipai leido sugrįžti į aukščiausią Eurolygos turnyrinės lentelės poziciją. Tuo metu „Maccabi“ per dvigubą savaitę patyrė du pralaimėjimus – antradienį 88:92 buvo nusileista Milano „AX Armani Exchange“ krepšininkams.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 25 (3/5 trit., 14 atk. kam., 35 naud. bal.), Cory Higginsas 15, Kyle‘as Kuricas ir Alexas Abrinesas (3/5 trit.) po 12, Brandonas Daviesas 8.

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 15 (3/5 trit.), Johnas Dibartolomeo 13 (3/5 trit.), Scottie Wilbekinas 11, Quincy Acy 8 (5 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (2)
2019-11-23
-4
alio
wow dabar pasiziurejau,nuo 8 vietos zalgiri skiria jau 3 pergales...damm...ir zalgiris daugiausia rungtyniu namuose suzaidusi komanda....damm..