Nuotr.: CSP Limoges
Nuotr. CSP Limoges

Jonas Mačiulis ir Ovidijus Varanauskas pasiekė dviženklius taškų rodiklius, o jų klubai nacionalinėse pirmenybėse šventė pergales.

Daugiausia pataiko: Keith Langford

Mačiulio atstovaujamas Atėnų AEK (4-4) klubas Graikijos čempionato susitikime išvykoje 73:60 (16:12, 21:14, 13:12, 23:22) nugalėjo Lavrijo „Lavrio“ (5-3) komandą.

Keitho Langfordo šėšėlyje likęs lietuvis per 26 minutes pelnė 10 taškų (1/4 dvit., 2/5 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius pats pažeidė taisykles ir 2 kartus suklydo bei surinko 8 efektyvumo balus.

Daug įspūdingesnį pasirodymą sukūrė Langfordas, kuris per 36 minutes įmetė 33 taškus (9/14 dvit., 3/7 trit., 6/6 baud. met.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė vieną kamuolį, išprovokavo 7 pražangas bei sykį pats prasižengė, taip užfiksuodamas 35 naudingumo balų pasirodymą.

„Lavrio“: Kyle‘as Allmanas 17, Quentonas Decosey 11 (8 atk. kam.), Tyrone‘as Outlaw 10.

AEK: Keithas Langfordas 33 (7 išprov. praž., 5 rez. perd., 35 naud. bal.), Charalampos Giannopoulos 15, Jonas Mačiulis 10 (5 atk. kam.), Marcusas Slaughteris 9 (6 atk. kam.).

Tuo metu Varanausko atstovaujamas Limožo CSP (4-6) klubas iškovojo jau trečiąją pergalę per paskutinius penkis mačus.

Lietuvio ekipa Prancūzijos čempionato susitikime namuose 99:85 (23:26, 20:19, 29:20, 27:20) pranoko Orleano „Loiret“ (4-7) komandą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Varanauskas per 22 minutes pelnė 13 taškų (1/3 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo, tiek pat kartų prasižengė ir surinko 9 efektyvumo balus.

CSP: Hugo Invernizzi 20 (6 atk. kam., 23 naud. bal.) ir Nicolas Langas po 20, Brianas Conklinas 17 (6 atk. kam.), Anthony Brownas 16 (6 rez. perd., 5 atk. kam.), Ovidijus Varanauskas 13.

„Loiret“: Miralemas Halilovičius 27 (12 atk. kam., 36 naud. bal.), Brandonas Jeffersonas 24 (6 atk. kam., 26 naud. bal.), Geoffrey Groselle 9.