Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Donatas Motiejūnas sužaidė rezultatyviausią sezono mačą, tačiau to neužteko pergalei pasiekti jo atstovaujamai Šanchajaus „Sharks“ (4-5).

Lietuvio atstovaujama ekipa išvykoje per pratęsimą 113:119 (21:26, 34:22, 24:33, 26:24, 8:14) nusileido Guangdžou „Lions“ (2-7).

Motiejūnas aikštėje praleido 47 minutes ir per jas pelnė 34 taškus (14/17 dvit., 2/5 trit., 0/4 baud.) ir atkovojo 14 kamuolių.

Ankstesnis aukštaūgio rezultatyvumo rekordas šį sezoną buvo 31 taškas.

29-erių atletui geriausiai talkino Jamesas Nunnaly, kuris per 28 miniutes pelnė 24 taškus (5/10 dvit., 4/6 trit., 2/2 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

Nugalėtojų gretose įspūdingą pasirodymą surengė Keiferis Sykesas. Amerikietis per 48 minutes pelnė 50 taškų (16/24 dvit., 3/8 trit., 9/9 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Atrinkti (0) Visi (4)
Kaip čia ne 3 dublis mėgsta gi jis dar ir kokius 10 klaidas padarit ar daugia net
2019-11-24
+5
Su baudom vėl bėdos,bet pataikymas iš žaidimo labai geras.Šį sezoną apskritai iš žaidimo gerai pataiko,mesdamas nemažai metimų.Tik komandai nesiseka,į pralaimėjimų liūną pateko.