Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Ant bangos esantis Sakramento „Kings“ (7-8) klubas Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) toliau skina pergales.

16
27
4
2

Luke‘o Waltono auklėtiniai svečiuose 113:106 (24:27, 33:30, 33:28, 23:21) pranoko Vašingtono „Wizards“ (5-9) ekipą bei Vakarų konferencijoje pakilo iki 9-osios vietos.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms, Thomasas Bryantas pelnė taškus iš po krepšio bei sušvelnino „Wizards“ deficitą iki 4 taškų – 101:105.

Vis tik tuomet Harrisonas Barnesas realizavo baudų metimus, Bogdanas Bogdanovičius smeigė tritaškį, netrukus pridėjo taiklias baudas ir prieš prasidedant paskutinei minutei uždarė rungtynes – 112:104. Serbas pelnė paskutiniuosius šešis „Kings“ ekipos taškus.

Bogdanovičius per 28 minutes iš viso įmetė 21 tašką (4/7 dvit., 3/9 trit., 4/6 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydo.

Už jį nugalėtojų ekipoje rezultatyviau žaidė tik Barnesas, pelnęs 26 taškus (4/5 dvit., 3/3 trit., 9/11 baudos), kuris taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei 3 kartus suklydo.

„Wizards“: Bradley Bealas 20 (6/12 dvit., 2/6 trit., 8 rez. perd.), Isaiah Thomasas 17 (4/7 trit.), Thomasas Bryantas 14 (7/10 dvit., 8 atk. kam.), Davis Bertans (4/9 trit.), Mo Wagneris (6/9 dvit., 11 atk. kam.) ir Jordanas McRae po 12.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 26 (7/8 metimai), Bogdanas Bogdanovičius 21 (4/7 dvit., 3/9 trit.), Buddy Hieldas 18 (1/7 dvit., 3/7 trit.), Richaunas Holmesas 16 (7/9 dvit., 10 atk. kam.), Cory Josephas 10 (5/9 dvit.).