Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Įtikinamą pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Krasnodaro „Lokomotiv“ (5-2) ekipa su žibėjusiais Mindaugu Kuzminsku ir Mantu Kalniečiu.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Lietuviškoji komanda savo aikštėje 93:71 (26:14, 19:16, 20:21, 28:20) pranoko Zeliona Guros „Stelmet“ (3-4) ir įsirašė penktą laimėjimą per septynis turus.

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Kuzminskas per 31 minutę įmetė 19 taškų (6/8 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 4/5 baudos), iš kurių 9 – ketvirtajame kėlinyje, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, 3 sykius prasižengė, 2 kartus suklydo ir užfiksavo 18 naudingumo balų.

Tuo metu Kalnietis rungtyniavo 29 minutes, pasižymėjo 2 taškais (1/3 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), išdalijo 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 1 kamuolį, 2 sykius suklydo ir įsirašė 7 naudingumo balus.

„Lokomotiv“: Johnny O'Bryantas 24 (4/5 trit., 8 atk. kam.), Mindaugas Kuzminskas 19, Willas Cummingsas 14 (7/7 dvit.).

„Stelmet“: Drew Gordonas (9/16 dvit.) ir Jaroslawas Zyskowski – po 22, Joe Thomassonas 10.