Nuotr. BNS

Be pralaimėjimų Graikijos lygoje žygiuojanti Atėnų „Panathinaikos“ (8-0) ekipa įspūdingai pratęsė savo pergalių seriją.

Daugiausia pataiko: Jimmer Fredette

Georgios Vovoro auklėtiniai namuose 130:81 (36:15, 28:21, 31:16, 35:29) sutriuškino Salonikų „Iraklis“ (3-5).

Atėnų komanda į varžovų krepšį įmetė net 130 taškų, o dviženklį taškų skaičių pelnė 6 krepšininkai.

Taip pat „Panathinaikos“ ekipa pavydėtinai taikliai atakavo krepšį: pataikė 21 tritaškį iš 34 (61 proc.) bandymų ir realizavo 26 dvitaškius iš 39 metimų (66 proc.).

Nugalėtojų gretose geriausias buvo Jimmeris Fredettas, kuris per 22 aikštelėje praleistas minutes pelnė 24 taškus (2/2 dvit., 6/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo vieną kamuolį ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Panathinaikos“: Jimmeris Fredettas 24 (6/8 trit.), Jacobas Wiley 18, Ianas Vougioukas (2/2 trit.) ir DeShaunas Thomasas (4/5 trit.) po 16, Konstantinos Mitoglou 15, Nikos Pappas 12 (3/5 trit., 10 rez. perd.).

„Iraklis“: Olivier Hanlanas 24, Jamalis Shuleris 12, Alexas Davisas 11, Theodoras Zalas 10.