Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr.: AP – Scanpix

Lietuvių dvikovoje NBA Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis surinko po dvigubą dublį, o pergalę šventė Indianos „Pacers“ (10-6). Ji namuose 126:114 (36:27, 31:29, 37:27, 22:31) įveikė Memfio „Grizzlies“ (5-11).

Fotogalerija

Nugalėtojams Domantas Sabonis per 33 minutes pelnė 13 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 3/6 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, vieną kartą suklydo ir vieną sykį prasižengė.

Tuo metu Valančiūnas per 26 minutes įmetė 14 taškų (7/12 dvit., 0/1 trit., 0/2 baudos), sugriebė 11 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 3 metimus, tris sykius prarado kamuolį ir keturis kartus prasižengė.

Tai buvo jau trečioji „Pacers“ pergalė iš eilės. Tuo metu „Grizzlies“ suklupo ketvirtą kartą paeiliui.

Iki mačo pabaigos likus 6 minutėms ir 39 sekundėms „Pacers“ pirmavo 116:97, o tuomet Domantas Sabonis buvo pasodintas ant suolo ir daugiau nepakilo.

Didžiausias Indianos klubo pranašumas buvo 29 taškai (112:83).

Sabonio metimas per Valančiūną:

126 „Pacers“ pelnyti taškai yra klubo sezono rekordas. Ekipa pataikė 18 tritaškių iš 33 (55 proc.), o tai – ekipos sezono rekordas ir tik vienu tritaškiu mažiau nei geriausias rezultatas klubo istorijoje.

Jarenas Jacksonas Memfio ekipai pelnė 28 taškus (4/7 dvit., 6/8 trit., 2/2 baudos) ir pasiekė sezono rekordą, o šeši pataikyti tritaškiai yra 20-ies metų 211 cm ūgio puolėjo karjeros rekordas. Ja Morantas ne tik pelnė 19 taškų, bet ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Pacers“ tempė 26-erių 203 cm ūgio puolėjas T.J. Warrenas, kuris per 34 minutes surinko 26 taškus (8/10 dvit., 3/5 trit., 1/2 baudos). Tai vienintelis krepšininkas, kuris rungtynėse žaidė daugiau minučių už Sabonį.

„Pacers“: T.J. Warrenas 26 (11/15 metimai), Jeremy Lambas 19, Aaronas Holiday 16, Malcolmas Brogdonas 14 (8 rez. perd.), Domantas Sabonis 13 (13 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 28 (6/8 trit.), Ja Morantas 19 (10 rez. perd.), Brandonas Clarke’as 17 (8/9 metimai), Jonas Valančiūnas 14 (11 atk. kam., 3 bl.).