Veik Foresto "Demon Deacons" sėkmingai pradėjo kelionę NCAA karūnos link. Vyto Daneliaus ekipa pirmajame "Kovo beprotybės" atkrintamųjų varžybų etape 70:54 (24:27, 46:27) palaužė "Chattanooga Mocs" su Mindaugu Katelynu, nors po pirmojo kėlinio atsilikinėjo trimis taškais.

"Mocs", Pietinės konferencijos čempionai, kaip lygūs su lygiais kovojo su viena stipriausių NCAA ekipų beveik 30 minučių ir tik per paskutiniąsias 10 leido varžovams atitrūkti.

Veik Foresto ekipoje po vienerių rungtynių pertraukos vėl rungtyniavo vienas geriausių lygos įžaidėjų Chrisas Paulas. Antrakursis buvo priverstas praleisti ankstesnes rungtynes dėl smūgio varžovui.

"Kartu su juo mes vėl lyg viena didelė šeima", - po dvikovos kalbėjo "Demon Deacons" puolėjas Ericaas Williamsas.

Ne itin rezultatyviai šioje dvikovoje rungtyniavo lietuviai. V.Danelius rungtynes pradėjo starto penkete ir per 24 minutes pelnė vos 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio), tačiau po krepšiais sugriebė 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną varžovo metimą bei perėmė vieną kamuolį.

M.Katelynas dvikovą taip pat pradėjo starto penkete ir per 24 minutes pelnė 5 taškus (1/1 baudos, 2/7 dvitaškių), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, 4 kartus suklydo ir rungtynes baigė anksčiau laiko dėl išnaudoto pražangų limito.

Nugalėtojų ekipoje naudingiausias buvo Ch.Paulas - 20 taškų, 6 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai. "Mocs gretose pasižymėjo Chrisas Brownas - 14 taškų.

2005-03-18 17:04
Galetu Veik Forest'as siemet daug nueit, butu puiikus atsisveikinimas Danieliui.