Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

LeBronas Jamesas dominavo aikštėje, o jo traukiama Los Andželo „Lakers“ (15-2) 114:104 (25:22, 29:34, 32:26, 28:22) antrąjį kartą šį sezoną svečiuose įveikė San Antonijaus „Spurs“ (6-12).

33
30
53%
9/17
14

LeBronas per keturias ketvirtojo kėlinio minutes pataikė tris tritaškius ir „Lakers“ ekipai suteikė 11 taškų pranašumą (96:85).

Vėliau jis pridėjo dvitaškį, keturis rezultatyvius perdavimus ir taip „Lakers“ išlaikė pranašumą bei šventė užtikrintą pergalę.

LeBronas per 35 minutes pelnė 33 taškus (9/17 dvit., 4/7 trit., 3/8 baudos), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 1 metimą ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Jameso rezultatyvių perdavimų vidurkis yra 11, o tai – geriausias rodiklis NBA. Antroje vietoje su 9,8 rezultatyvaus perdavimo yra Luka Dončičius.

Tai vienuoliktoji „Spurs“ nesėkmė per pastarąsias 13 rungtynių. „Spurs“ su šešiomis pergalėmis Vakarų konferencijoje dalijasi 12-13 vietomis.

Tuo metu „Lakers“ yra konferencijos lyderė. „Bucks“ Rytų konferencijoje pirmauja taip pat su 15 pergalių ir dviem pralaimėjimais.

LeBrono pasirodymas:

Los Andželo ekipa šį sezoną su „Spurs“ žais dar vieną kartą vasario 4-ąją Los Andžele, bet jau dabar yra aišku, kad „Lakers“ laimėjo šio sezono tarpusavio trejų rungtynių seriją.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge’as 30 (11/19 dvit.), DeMaras DeRozanas 24 (11/19 dvit.), Brynas Forbesas 13, Derrickas White’as 11.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 33 (13/24 metimai, 14 rez. perd.), Anthony Davisas 19 (12 atk. kam., 6 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope’as 14, Rajonas Rondo 13.