Nuotr.: sostineskl.lt
Nuotr. sostineskl.lt

Sostinės krepšinio lygoje fantastiškai žaidęs „Sporto namų“ (6-1) atstovas Darjušas Lavrinovičius surinko 54 naudingumo balus, o jo vedama ekipa septinto turo akistatoje be didesnio vargo rezultatu 82:64 palaužė savo aikštėje žaidusių VGTU (7-1) studentų pranašumą ir iškovojo jau šeštąją pergalę iš eilės.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Nugalėtojams Darjušas Lavrinovičius per 37 minutes pelnė 25 taškus (8/12 dvit., 0/3 trit., 9/11 baudos), atkovojo 17 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, perėmė tris kamuolius, išprovokavo 10 pražangų ir surinko 54 naudingumo balus.

Toks efektyvumo rodiklis – trečias geriausias rezultatas Sostinės krepšinio A lygos istorijoje.

Tuo metu Kšištofas Lavrinovičius per 36 minute surinko 23 taškus (5/8 dvit., 3/7 trit., 4/4 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir surinko 28 naudingumo balus.

Kšištofas rungtynėse vienintelis buvo nubaustas technine pražanga. Už tai krepšininkui skirta 15 eurų bauda.

Turnyro lyderių akistata kėlė nemažą susidomėjimą, tad nieko nuostabaus, jog į VGTU sporto centrą susirinko nemažas žiūrovų būrys. Vis tik lauktos intrigos jie neišvydo.

Puikiai žaidusio brolių Lavrinovičių dueto vedama svečių komanda dar pirmajame kėlinuke įgijo apčiuopiamą pranašumą (21:14), kurį antrajame ketvirtyje padvigubino ir įpusėjus dvikovai jau triuškino varžovus (39:25).

Po didžiosios pertraukos Gintaro Šerkšno treniruojama studentų komanda atgaivino savo puolimą ir trečiojo kėlinuko viduryje buvo prirėmę varžovus prie sienos (42:46).

Visgi Lavrinovičiaus vedama „Sporto namų“ komanda greitai pakeitė gynybos sistemą, ėmė išnaudoti brolius ir po kelių minučių svečiai vėl mėgavosi dviženkle persvara (63:52).

Lemiamą ketvirtį Rolando Skaisgirio treniruojama „Sporto namų“ komanda pradėjo galingu spurtu 12:4, po kurios susigrąžino triuškinamą persvarą (77:58) ir atsakė į svarbiausius vakaro klausimus.