Nuotr.: IMAGO – Scanpix
Nuotr. IMAGO – Scanpix

Berlyno ALBA (7-2) prieš akistatą Eurolygoje su Kauno „Žalgiriu“ iškovojo pergalę vietinėse pirmenybėse ir sulaukė savo lyderio Peytono Sivos sugrįžimo ant parketo.

GM: 10

Aito Garcia Reneseso auklėtiniai išvykoje 90:87 (18:24, 17:17, 29:21, 26:25) palaužė Bonos „Telekom Baskets“ (1-7) pasipriešinimą.

Berlyno klubas iniciatyvą perėmė po pertraukos, kai spurtavo 8:0 ir persvėrė rezultatą (43:41), tačiau šeimininkai neketino pasiduoti anksčiau laiko ir lemiamo ketvirčio pradžioje komandas skyrė du taškai – 67:69.

Vis dėlto tuomet svečiai spurtavo 9:2 (78:69) ir „Telekom Baskets“ pakeisti mačo baigties nebepavyko.

Po daugiau nei dviejų savaičių pertraukos ant parketo sugrįžęs Siva aikštėje praleido 13 minučių ir per jas taškų pelnyti nespėjo (0/2 baud.), perėmė 2 kamuolius bei atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Rokas Giedraitis nugalėtojams per 23 minutes pelnė 6 taškus (1/2 dvit., 0/4 trit., 4/4 baud.) ir atkovojo 2 kamuolius.

ALBA ir „Žalgirio“ dvikova Berlyne įvyks ketvirtadienį (11.28.) 21 valandą.

„Telekom Baskets“: Brandenas Frazieris 25, Martinas Breunigas 12, Bojanas Subotičius 10.

ALBA: Marcusas Erikssonas 24, Nielsas Giffey 15, Martinas Hermannssonas 11 (8 rez. perd.), Landry Nnoko 10.

Atrinkti (0) Visi (3)
Sigis
galit but ramus gausim 100 procentu,nes psixas zais pagal plana is po kases jokiu trajaku o jai imesi be plano tai apreks
ramiai
ramiai antradienio vakara suzaidzia rrungtynes isvykoj,kad ir vokietijoj bet vistiek kelione yra,tai ne musu komandele saugoma rungtynem vos ne savaite o paskui neimeta nei 60 tasku ir pralaimejimu lavina,kazkas rezimus skirsto blogai ner kada laukt traukinys nuvaziuos tada beliks dzukija ant 50triuskint,bet ar musu maestro to uztektu?