Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Nikola Jokičius buvo per plauką nuo karjeros rekordo, o Denverio „Nuggets“ (13-3) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įsirašė dar vieną pergalę.

8
23
20
5

Mike‘o Malone‘o auklėtiniai namuose 117:104 (25:23, 39:24, 22:22, 31:35) pranoko Vašingtono „Wizards“ (5-10) ekipą bei pasiekė šeštąją pergalę iš eilės.

Jokičius per 25 minutes pelnė 8 taškus (4/8 dvit.), atkovojo 20 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

Serbui iki atkovoto kamuolių rekordo pritrūko vos vieno kamuolio. Puolėjas 21 kamuolį sugriebęs buvo dar 2017-aisiais rungtynėse su „Golden State Warriors“.

„Nuggets“ iniciatyvą perėmė prieš pat ilgąją pertrauką. Jokičius pelnė taškus iš po krepšio, Jamalas Murray pataikė dvitaškį, Willas Bartonas smeigė tritaškį, o antrąjį ketvirtį spurtu 13:5 baigę šeimininkai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 17 taškų pranašumą – 64:47.

„Nuggets“ per likusią mačo dalį didesnio spurto nebesurengė, tačiau visą likusį laiką išlaikė dviženklę persvarą bei šventė užtikrintą pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė buvusio Klaipėdos „Neptūno“ puolėjo Jerai Granto brolis Jerami. Jis pelnė 20 taškų (6/9 dvit., 1/4 trit., 6/7 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

„Nuggets“: Jerami Grantas 20 (6/9 dvit.), Willas Bartonas 17 (5/8 dvit., 8 atk. kam., 8 rez.perd.), Jamalas Murray 16 (7/10 dvit.), Masonas Plumlee 15 (7/8 dvit., 7 atk. kam.), Gary Harrisas 11 (1/6 trit.), Monte Morrisas 10 (4/8 dvit.), Nikola Jokičius 8 (4/8 dvit., 20 atk. kam.).

„Wizards“: Jordanas McRae 21 (6/11 dvit.), Bradley Bealas (4/5 dvit., 2/10 trit.), Davis Bertans (3/8 trit.) ir Moritzas Wagneris (5/5 dvit.) po 14, Troy Brownas 12 (5/7 dvit.), Thomasas Bryantas 10 (8 atk. kam.).