Ignas Brazdeikis ir vėl gavo šansą Niujorko „Knicks“ dukterinėje komandoje, o savo laiką jis išnaudojo gan sėkmingai.

Amžius: 20
Ūgis: 201 cm
Svoris: 98 kg
Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Tuo metu lietuvio atstovaujama Vestčesterio „Knicks“ (2-6) namuose 109:95 (33:23, 22:19, 30:25, 24:28) pranoko Fort Wayne‘o „Mad Ants“ (1-7) ekipą.

Brazdeikis per 27 minutes pelnė 9 taškus (2/6 dvit., 1/3 trit., 1/1 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą suklydo. Už lietuvį daugiau minučių žaidė tik Ivanas Rabbas, ant parketo išbuvęs 28 minutes.

Nors protokole nurodoma, kad Brazdeikis pataikė 1 baudos metimą, tačiau jis ketvirtojo kėlinio pradžioje realizavo 2 taškų vertą baudą. Tai – naujoji G lygos taisyklė, pagal kurią žaidėjai visada atlieka po vieną baudos metimą, nepaisant to, iš kokios distancijos jie atakavo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Andrew White‘as, kuris pelnė 17 taškų (3/7 dvit., 3/6 trit., 0/1 bauda), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus suklydo.

„Knicks“: Andrew White‘as 17, Zakas Irvinas 16, Lamaras Petersas 14, Amiras Hintonas 12, Ivanas Rabbas 10, Ignas Brazdeikis 9.

„Mad Ants“: Ike Nwamu 20, Stephanas Hicksas 18, C.J. Wilcoxas 16.