Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Niujorko „Knicks“ (4-14) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė dar vieną pralaimėjimą, tačiau šį kartą daugiau laiko pasireikšti gavo Ignas Brazdeikis.

Lietuvio atstovaujama „Knicks“ išvykoje 98:126 (29:21, 17:37, 23:31, 29:37) pripažino NBA čempionų Toronto „Raptors“ (13-4) pranašumą, kurie namuose šį sezoną laimėjo visas aštuonerias rungtynes.

Aikštėje Brazdeikis pasirodė iki mačo pabaigos likus 9 minutėms ir 35 sekundėms, kai mačo baigtis jau buvo aiški (73:97).

Puolėjas per pusdešimtos minutės spėjo pelnyti 2 taškus (1/3 dvit.), atkovoti kamuolį bei po sykį suklysti ir prasižengti.

Iki šių rungtynių Brazdeikis nebuvo ant parketo NBA ilgiau išbuvęs nei 4 minutes.

„Knicks“ į priekį varžovus paleido antrajame kėlinyje, kai pralaimėjo jį 17:37 (46:58), o po pertraukos NBA čempionai pradėjo triuškinti Rytų konferencijos autsaiderius, kurie patyrė didžiausią pralaimėjimą šį sezoną.

„Raptors“ į priekį vedė 31 tašką (7/14 dvit., 5/8 trit., 2/3 baud.) pelnęs Pascalis Siakamas. Kamerūnietis per 30 minučių taip pat spėjo atkovoti 8 kamuolius.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 31 (5/8 trit., 8 atk. kam.), Fredas VanVleetas ir Terrence'as Davisas po 15, O.G. Anunoby (12 atk. kam.), Chrisas Boucheris (12 atk. kam.) ir Malcolmas Milleris po 13, Rondae Hollisas-Jeffersonas po 12.

„Knicks“: Juliusas Randle'as 19 (8 atk. kam.), R.J. Barrettas 16 (2/8 trit.), Allonzo Trieras 10.

Atrinkti (0) Visi (7)
ten kai nera deriniu, sistemos tai ir mėto belekur
2019-11-28
-3
15
Sveiki, atsisiuskite Monese programele, registruodamiesi iveskite pakvietimo koda EDGAR453 , uzsisakykite nemokama kortele ir gaukite 15 Euru dykai atlike pirma atsiskaityma su sia kortele ( pinigai ikris per 48 val.) .
2019-11-28
+3
abcdef
Gavo sansa kuriuo visiskai nepasinaudojo. Dabar sedes antroj lygoj iki sez galo ir gal gryz keliom rungtynem kai jau seniai bus aisku kad knicks vel nepateks i po