Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Sunkiai sezoną pradėjusi Portlando „Trail Blazers“ (7-12) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo antrąją pergalę paeiliui, o šį kartą prie komandos sėkmės stipriai prisidėjo Carmelo Anthony.

21
30
16
100%
5/5

Oregono valstijos ekipa namuose 136:119 (42:26, 21:24, 41:27, 32:42) įveikė Oklahomos „Thunder“ (6-11) klubą.

Šeimininkai į priekį pabėgo jau pirmajame kėlinyje (42:26), o vienu metu jų persvara siekė net 35 taškus (116:81).

Puikiai iš žaidimo atakavęs Anthony prieš savo buvusį klubą per 29 minutes pelnė 19 taškų (9/10 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.) ir atkovojo 4 kamuolius.

„Turėti jį aikštėje nėra problema. Anthony yra geros sportinės formos ir tai mano darbą palengvina“, – auklėtinį gyrė „Blazers“ strategas Terry Stottsas.

Anthony šį sezoną jau spėjo sužaisti penkerias rungtynes ir vidutiniškai per 29 minutes NBA pelno po 16,6 taško ir atkovoja po 5 kamuolius.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Damianas Lillardas, kuris per 30 minučių surinko 27 taškus (2/6 dvit., 5/9 trit., 8/8 baud.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Thunder“ ekipai 23 taškus (4/5 dvit., 3/4 trit., 6/6 baud.) pelnė Abdelas Naderis.

„Blazers“: Damianas Lillardas 27 (8/8 baud.), C.J. McCollumas 22, Hassanas Whiteside'as 21 (8/13 dvit., 16 atk. kam.), Carmelo Anthony 19 (9/10 dvit.), Anfernee Simonsas ir Rodney Hoodas po 14.

„Thunder“: Abdelas Naderis 23, Chrisas Paulas 16, Danilo Gallinari 14, Shai Gilgeousas-Alexanderis 11, Dennisas Schroderis 10.