Nuotr.: TASS – Scanpix
Nuotr. TASS – Scanpix

Po pertraukos į aikštelę su trenksmu sugrįžusio Janio Timmos Maskvos srities „Chimki“ (6-5) klubui nepakako.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai ketvirtadienio vakarą Eurolygos mače išvykoje 76:89 (24:28, 25:16, 6:21, 21:24) nusileido Stambulo „Fenerbahče“ (4-7) ekipai.

Tai buvo jau trečioji Rusijos sostinės komandos nesėkmė paeiliui stipriausioje Senojo žemyno lygoje. Tuo metu šį sezoną kol kas stringanti „Fenerbahče“ Eurolygoje iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Tris savaites dėl traumos nerungtyniavęs Timma per 34 minutes pelnė 26 taškus (4/4 dvit., 5/14 trit., 3/3 baud. met.), atliko 3 rezultatyvius metimus, atkovojo ir perėmė po du kamuolius bei surinko 21 naudingumo balą.

Latvis vien per pirmąją rungtynių dalį buvo pataikęs 5 iš 10 tolimų metimų ir pelnęs 24 taškus.

Po dviejų ketvirčių „Chimki“ pirmavo 5 taškais (49:44), tačiau trečiajame kėlinyje sugriuvo – per dešimt minučių pelnė vos 6 taškus, kai varžovai 21, o Kosto Slouko dvitaškis ketvirčio pabaigoje „Fenerbahče“ suteikė 10 taškų persvarą – 65:55.

„Fenerbahče“: Luigi Datome 20 (3/4 trit.), Melihas Mahmutoglu (5/7 trit.) ir Kostas Sloukas (9 rez. perd.) po 19, Derrickas Williamsas 12 (8 atk. kam.), Ahmetas Duverioglu 10 (6 atk. kam.).

„Chimki“: Janis Timma 26 (5/14 trit.), Anthony Gillas 18 (9 atk. kam.), Jonas Jerebko 10, Devinas Bookeris 9.