Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Jam duodamą laisvę išnaudojęs Jimmeris Fredette’as sužaidė vienas geriausių karjeros Eurolygoje rungtynių, o jo vedamas „Panathinaikos“ (7-4) šventė užtikrintą pergalę.

12
23
9
6

Atėnų klubas ketvirtadienio vakarą namuose 100:68 (20:17, 26:19, 26:15, 28:17) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ (5-6) krepšininkus.

Fredette’as per 29 minutes pelnė 21 tašką (4/12 dvit., 4/5 trit., 1/1 baud. met.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

Iki šiol Fredette’o rekordai Eurolygoje buvo 22 taškai, 4 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavęs 18 naudingumo balų. Tai reiškia, kad amerikietis pagerino rezultatyvių perdavimų ir naudingumo rekordus.

Šiame susitikime prie „Panathinaikos“ vairo sugrįžo Rickas Pittino.

„Panathinaikos“ iš lėto krovėsi pranašumą pirmojoje pusėje, o Wesley Johnsono dvitaškis antrojo kėlinio pabaigoje Atėnų klubui suteikė 10 taškų persvarą – 46:36.

Visgi po pertraukos „Panathinaikos“ ėmė bėgti į priekį, o Fredette‘o tolimas metimas paskutinę trečiojo kėlinio minutę jo ekipai suteikė jau 21 taško pranašumą – 72:51.

Galiausiai lemiamame ketvirtyje „Panathinaikos“ ir vėl solidžiai triumfavo bei šventė septintąją pergalę stipriausioje Senojo žemyno lygoje.

„Panathinaikos“: Jimmeris Fredette‘as 21 (4/5 trit., 5 rez. perd.), DeShaunas Thomasas 15 (8 atk. kam.), Tyrese‘as Rice‘as (3/5 trit.) ir Nickas Calathesas (6 atk. kam., 9 rez. perd.) po 12, Ioannis Papapetrou 11.

„Baskonia“: Nikas Stauskas (4/6 trit.) ir Youssoupha Fallas (7 atk. kam.) po 12, Tornike Shengelia 11 (6 atk. kam.), Shavonas Shieldsas 8 (6 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (3)
auriuks
Nezinau,kdl kai kurie taip nuvertino Pitino...nes kas zino ir kiek domisi NCAA..tai ten dar daugiau taktiku,deriniu ir t.t.,nej eurolygoje...nes NCAA 30 sekundziu duota atakai...mano nuomone tas Pitino,geriausias europoje treneris...vien kaip interviu kalba,galima suprasti,kad kaip rubineja sneka,visi jo klauso...ir nereikia staugti ar rekti ant zaideju,kad klausytu jo