Madrido „Real“ (8-3) Eurolygoje pratęsė savo pergalingą seriją.

25
86%
6/7
8

Pablo Laso auklėtiniai svečiuose 86:71 (22:19, 22:18, 22:19, 20:15) pranoko Sankt Peterburgo „Zenit“ (2-9) ekipą bei pasiekė šeštąją pergalę paeiliui. Šiuo metu tai – ilgiausia serija Eurolygoje. „Zenit“ savo ruožtu patyrė šeštąjį pralaimėjimą iš eilės.

Kaip bebūtų, „Real“ ekipai tai nebuvo itin lengva pergalė. Ketvirtojo kėlinio viduryje po Austino Hollinso taškų „Zenit“ atsiliko viso labo 5 taškais (64:69).

Vis tik tuomet Gabrielis Deckas pataikė dvitaškį, o Rudy Fernandezas smeigė tritaškį ir, likus kiek daugiau nei 4 minutėms, „Real“ įgijo 10 taškų persvarą – 74:64.

Likus pusantros minutės Facundo Campazzo realizavo baudų metimus ir galutinai įtvirtino svečių pergalę (81:69).

„Real“ ekipoje naudingiausiai žaidęs Gabrielis Deckas pelnė 15 taškų (3/6 dvit., 1/2 trit., 6/7 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 25 naudingumo balus.

„Zenit“: Gustavo Ayonas 18 (9/19 dvit., 10 atk. kam.), Jevgenijus Voronovas 17 (4/7 dvit., 3/5 trit.), Willas Thomasas 13 (5/6 dvit., 9 atk. kam.), Mateuszas Ponitka 10.

„Real“: Facundo Campazzo 19 (3/3 dvit., 3/8 trit.), Gabrielis Deckas 15 (8 atk. kam., 25 naud. bal.), Fabienas Causeuras ir Rudy Fernandezas (3/8 trit.) po 11.

Atrinkti (0) Visi (3)
Alio
siaip real madrid turtinga ekipa ir t.t. bet pasiziurekite kaip dirba..gabriel deck atejo is argentinos klubo san lorenzo..
2019-11-29
+4
Alio
o tai kuri ekipa zaisdama neprakaituoja po 40 min zaidimo?
2019-11-29
+4
eurolyga
real isijudino po 3 pralaimejimu ir kila i lenteles virsu isibegeje pasiseke real laimejo