Nuotr.: AFP –  Scanpix
Nuotr. AFP –  Scanpix

Stambulo „Anadolu Efes“ iškovojo įspūdingą pergalę ir 104:75 sutriuškino Miuncheno „Bayern“, tačiau didžiausia istorija tapo Shane‘o Larkino pasirodymas.

49
53
83%
10/12
90%
9/10

Amerikietis per 29 minutes pelnė 49 taškus (5/7 dvit., 10/12 trit., 9/10 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei nepaisant 4 klaidų, surinko 53 naudingumo balus.

Tuo metu Stambulo ekipos vyriausiasis treneris Erginas Atamanas tikino, kad su tokiu žaidimu jo komanda galėtų taikytis ir į NBA titulą.

„Tobulas pasirodymas. Padaryti daugiau nei padarėme nėra įmanoma. Žaidėme tiesiog idealiai. Su tokiu žaidimu būsime kandidatais laimėti NBA“, – sakė strategas.

Strategas taip pat atskleidė ir savo pokalbį su Larkinu. Iki mačo pabaigos likus 4 minutėms, „Anadolu Efes“ lyderis savo sąskaitoje turėjo 38 taškus, tačiau tuomet Atamanas jį pasodino ant atsarginių žaidėjų suolelio.

„Manau, jog jis galvoja, kad aš nežinau apie Eurolygos rekordus. Rungtynės buvo baigtos, norėjau jį pasodinti, kad jis pailsėtų ir apsaugoti nuo galimos traumos. Vis tik pamačiau, kad jis pradėjo forsuoti metimus, nes buvo pavargęs.

Pasodinau jį vos 30 sekundžių, kad jis atgautų kvapą. Tuomet pasakiau jam, kad neskubėtų, lauktų savojo šanso ir rezultatas ateis. Shane‘as man sakė, kad liko tik 4 minutės, bet atsakiau, kad jam užteks ir 3,5 minutės. Buvo puiku. Krepšinis taip pat yra šou ir visi šiandien mėgavosi būdami čia“, – baigė „Anadolu Efes“ strategas.