Nuotr.: imago images/Contrast-Scanpix
Nuotr. imago images/Contrast-Scanpix

Kęstučio Kemzūros vadovaujama Pirėjo „Olympiakos“ (5-6) Eurolygoje pasiekė dar vieną pergalę.

13
30
11
78%
7/9

Graikijos ekipa namuose 91:70 (15:19, 25:18, 31:16, 20:17) susitvarkė su Milano „AX Armani Exchange“ (7-4) ekipa bei pasiekė antrąją pergalę paeiliui.

„Olympiakos“ iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Vassilis Spanoulis pataikė dvitaškį ir realizavo baudas, Tayloras Rochestie pridėjo taškus su pražanga, o šeimininkai laimėjo atkarpą 17:9 bei prieš ketvirtąjį kėlinį susikrovė 18 taškų pranašumą – 71:53.

Apskritai, „Olympiakos“ trečiąjį ketvirtį laimėjo rezultatu 31:16. Ketvirtajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, o šeimininkų persvara vienu metu buvo perkopusi ir 20-ies taškų ribą.

Nugalėtojų gretose puikų pasirodymą surengė Nikola Milutinovas, kuris pelnė 13 taškų (3/5 dvit., 7/9 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 30 naudingumo balų.

„Olympiakos“: Kostas Papanikolaou 17 (4/5 dvit.), Vassilis Spanoulis 14 (4/6 dvit.), Nikola Milutinovas 13 (11 atk. kam., 30 naud. bal.).

„AX Armani Exchange“: Sergio Rodriguezas 14 (3/8 dvit.), Nemanja Nedovičius 12, Vladimiras Micovas 11.