Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Du pralaimėjimus iš eilės patyrusi Maskvos CSKA (7-4) šį vakarą Eurolygoje pasiekė įspūdingą pergalę.

12
19
4
60%
3/5

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai svečiuose 96:67 (18:20, 33:18, 25:12, 20:17) sutriuškino „Barcelonos“ (8-3) krepšininkus, kuriems tai buvo didžiausia nesėkmė šiame sezone.

CSKA iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Mike‘as Jamesas, Nikita Kurbanovas bei Kyle‘as Hinesas pataikė po dvitaškį, Kurbanovas dar smeigė ir tritaškį, o CSKA spurtavo 16:6 bei prieš ilgąją pertrauką įgijo 13 taškų persvarą – 51:38.

„Barcelona“ nepabudo ir po ilgosios pertraukos, o CSKA tęsė savo dominavimą. Janis Strelnieks pataikė dvitaškį, Danielis Hackettas atseikėjo tritaškį, o svečiai trečiąjį ketvirtį užbaigė laimėdami atkarpą 12:0 bei susikrovė 26 taškų pranašumą – 76:50.

CSKA ekipoje naudingiausiai žaidęs Kurbanovas pelnė 12 taškų (3/5 dvit., 2/2 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 ir atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo bei surinko 19 naudingumo balų.

Tuo metu buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas sužaidė geriausias sezono rungtynes. Amerikietis per 22 minutes pelnė 19 taškų (8/11 dvit., 0/1 trit., 3/3 baudos), perėmė 5 ir sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei surinko 24 naudingumo balus.

Visai kitokį pasirodymą surengė Ante Tomičius. Kroatas per 15 minučių prametė visus 4 dvitaškius, po 3 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko –10 naudingumo balų.

Ši „Barcelonos“ nesėkmė reiškia, jog vienvalde Eurolygos lydere tapo Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa, kurios sąskaitoje yra 9 pergalės ir 2 pralaimėjimai.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas (8/11 dvit.) ir Nikola Mirotičius (3/3 dvit., 2/7 trit.) po 19, Adamas Hanga 10 (4/4 dvit., 7 atk. kam.).

CSKA: Mike‘as Jamesas 14 (4/5 dvit., 2/6 trit.), Darrunas Hilliardas 13 (3/6 trit.), Nikita Kurbanovas ir Kyle‘as Hinesas (4/7 dvit., 7 atk. kam.) po 12, Janis Strelnieks ir Johannesas Voigtmannas po 10.

Atrinkti (0) Visi (14)
2019-11-30
+2
Alio 2
zalgiriui su Cska bus visai kitos runktynes o gal geriau sukovos saras uzves ir tritaskiai pakris
2019-11-30
-8
Barca
kaip cia taip barca prastai atrode dar pas save zaide pirma pralaimejimas namie fener real nugalejo
2019-11-30
+6
Brolis Bolas
Sekantis Zalgiris
2019-11-30
-2
Sekanti tavo raudona k...va pries Siaulius.
2019-11-30
+2
alio
mano nuomone,jei zalgiris bent kiek turi savigarbos tai atsisakytu vykti i maskva ir isirasytu 20-0 praleimjima,manau cia butu padoresnis pralaimejimas,nej kad nuvyktu ten ir gautu ant 30-40 tasku...