Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Jonas Valančiūnas Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) surengė dar vieną galingą pasirodymą, tačiau tai neatnešė jo atstovaujamai Memfio „Grizzlies“ (5-13) pergalės.

33
31
50%
4/8
83%
5/6

Tenesio valstijos klubas savo aikštėje 94:103 (24:22, 31:18, 18:35, 21:28) pripažino Jutos „Jazz“ (12-7) pranašumą.

Prieš geriausiai besiginantį lygos krepšininką Rudy Gobertą dominavęs JV per 32 minutes pelnė 22 taškus (10/15 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 17 kamuolių ir blokavo 3 varžovų metimus.

Aukštaūgis buvo rezultatyviausias savo komandos gretose, surinkęs jau 10-ąjį dvigubą dublį šį sezoną.

„Grizzlies“ po dviejų kėlinių turėjo solidų pranašumą (55:40), tačiau jį išbarstė iškart po pertraukos (73:75), o lemiamoje atkarpoje savo žodį tarė fantastiškai žaidęs Bojanas Bogdanovičius, kuris per paskutinį ketvirtį pelnė 16 taškų.

Iš viso kroatas per 34 minutes pelnė 33 taškus (8/12 dvit., 4/8 trit., 5/6 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius.

Valančiūno tiesioginis oponentas Gobertas per 36 minutes surinko 13 taškų (6/11 dvit., 1/2 baud.) ir atkovojo tiek pat kamuolių.

Po šių rungtynių „Grizzlies“ Vakarų konferencijoje žengia 14-oje vietoje, o „Jazz“ rikiuojasi 6-oje pozicijoje.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 22 (10/15 dvit., 17 atk. kam., 3 blk.), Brandonas Clarke'as 13, Ja Morantas ir Dillonas Brooksas po 11.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 33 (8/12 dvit., 8 atk. kam.), Donovanas Mitchellas 20, Rudy Gobertas 13 (13 atk. kam.), Royce O'Neale'as 10.

Atrinkti (0) Visi (15)
JV jau tokią lavonų komandą pasirinko, kad baisu.. Nejau žmogui nesinori pakovoti dėl to žiedo ?? Toks bijantis išeiti iš komforto zonos žmogus pasirodo yra Jonas. Gavo pasiūlymą ir viksas, daugiau nebesvarstė, suraitė parašą ir taškas.. Manau tikrai būtų radęs kur kas stipresnį klubą, nei Grizzlies.. Heat, Nets, Suns, Kings.. Grizliai tikrai lavonai... net į PO nepretenduojantis klubas.. O dėl pačio jono, tai atrodo pradeda pajust žaidimą.
linas
Visai prikolnai atrodo 90-uju aprangos. Pamaciau Jutos zaidejo foto, sakyk ka nori, bet iskarto vaizdas pries akis 97-98 metai, malone\'o ir stocktono foto :)