Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Fantastiškai šį sezoną rungtyniaujantis Luka Dončičius reabilitavosi po sunkių rungtynių su Los Andželo „Clippers“ ir pakartojo asmeninį karjeros rezultatyvumo rekordą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

42
42
83%
15/18
11

Slovėno vedama Dalaso „Mavericks“ (12-6) išvykoje 120:113 (31:25, 22:25, 36:39, 31:24) palaužė Finikso „Suns“ (8-10) pasipriešinimą.

Dončičius aikštėje praleido 38 minutes ir per jas pelnė 42 taškus (9/13 dvit., 3/11 trit., 15/18 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Puikūs žaidėjai turi trumpą atmintį sunkioms rungtynėms ir juda toliau. Jie visada galvoja į priekį apie artimiausią iššūkį. Šiąnakt Dončičius buvo neįtikėtinas nuo pradžios iki pabaigos“, – savo auklėtinį gyrė Dalaso klubo strategas Rickas Carlisle'as.

42 taškus slovėnų vunderkindas buvo pelnęs ir lapkričio 19-osios mače su San Antonijaus „Spurs“.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas dar buvo lygus (97:97), tačiau tuomet „Mavs“ spurtavo 16:2 (113:99) ir po šio smūgio šeimininkai atsigauti nebesugebėjo.

Nugalėtojų gretose slogų pasirodymą surengė Kristaps Porzingis, kuris per 34 minutes pelnė 2 taškus (0/2 dvit., 0/6 trit., 2/2 baud.), sugriebė 13 kamuolių ir blokavo 3 varžovų metimus. Latvis prametė visus aštuonis metimus iš žaidimo.

„Suns“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo solidus Ricky Rubio žaidimas. Ispanas aikštėje išbuvo 33 minutes ir per jas surinko 21 tašką (2/6 dvit., 4/6 trit., 5/7 baud.) ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Teksaso klubas Vakarų konferencijoje rikiuojasi 4-oje vietoje, o „Suns“ – 8-oje.

„Suns“: Kelly Oubre 22 (10 atk. kam.), Ricky Rubio 21 (9 rez. perd.), Devinas Bookeris 18 (8 rez. perd.), Aaronas Baynesas 17, Mikalas Bridgesas 11.

„Mavericks“: Luka Dončičius 42 (9/13 dvit., 15/18 baud., 9 atk. kam., 11 rez. perd.), Timas Hardaway 26 (6/9 trit.), Sethas Curry 11.

Atrinkti (0) Visi (16)
DI
Is Kur tiek Heiteriu, Doncic zaidima reik ziuret geretis ir mokyti vaikus kaip skaityti zaidima aikstelei
2019-11-30
+2
Nu
išpūstas burbulas tas Dončič.bando padaryt superžvaigžde ir tiek.nors linkiu jam tapti geriausiu.kolkas tik kely
2019-11-30
-5
o kas tie geriausi is geriausiu?
2019-11-30
-11
Antanas
kas čia per lavonu lyga jeigu net protiškai atsi.likes kentas taip siauteja?
Realus
sake man latviai, atvarys i rinktine kristaps, jum bus pzdc. sakau, parodykit man ji pirma, tai gal ir patikesiu.
2019-12-01
+9
2019-11-30
-14
as
O kodėl pirma ir pagrindinė basketnews naujiena apie kažkokį slovėną, o ne šianakt puikiai žaidusius lietuvius?
2019-11-30
+4
Kitos rungtynės prieš Lakers. Prieš Kawgi ir Pg dueta prastokai pasirodė, dabar turės atlaikyt Bronių.
2019-11-30
-5
Domas163
Jau žaidė šį sezoną prieš Lakers ir nuostabiai žaidė.
2019-11-30
+11
Vardas
nepamirsk kad trae young yra amerikietis o jiem visiem rupi tik sava statistika ir pinigai jiem visiskai nusisikt i tas pergales o luka yra europietis ir jis pirma galvoja apie komanda tik po to apie save
2019-11-30
-8
Trae Young
man bisk juokinga kai amerikieciai lygina Donciciu ir Trae Younga. Vienas komanda i PO tempia vos ne kiekvienose rungtynese po 3ple double daro ir daugiau tasku pelno, o kitas pralaimejimu serijoj sedi ir isivaizduoja esas geriausias.